Małgorzata i Esmeralda Godlewskie blisko rok temu z przytupem weszły do polskiego show-biznesu, a wszystko dzięki swojemu wątpliwemu talentowi wokalnemu. Ich wykonanie świątecznych hitów i kolęd było szeroko komentowane przez internatów i stało się przepustką do chwilowej sławy. Celebrytki jakiś czas później nagrały piosenkę na Mundial, a na łamach portali plotkarskich zaczęły pojawiać się nie za sprawą „zawodowych sukcesów”, a kontrowersyjnego życia prywatnego. W lipcu tego roku Esmeralda prowadziła auto pod wpływem alkoholu i spowodowała wypadek, a jej siostra dwa tygodnie temu została okradziona i padła ofiarą szantażu oraz spisku. Okazuje się, że to nie koniec przygód kontrowersyjnego rodzeństwa.

Godlewska okradziona: kazali mi WYTRZEŹWIEĆ i zgłosić się na komisariat!

Siostry Godlewskie śpiewają hymn

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, kobiety zdecydowały się nagrać własną wersję hymnu narodowego. Celebrytki w skąpych strojach, z orłem białym na koszulkach, wyśpiewują a capella kolejne frazy Mazurka Dąbrowskiego. W kulminacyjnym momencie Esmeralda nie trafia w dźwięk i reaguje śmiechem. Internauci uważają, że wykonanie jest profanacją hymnu:

Józef Wybicki przewraca się w grobie

– Wstyd mi, że jesteście Polkami …

– Profanacja hymnu. Tym filmikiem pokazały , że reprezentują margines społeczny

O kontrowersyjnym nagraniu wypowiedziała się także Agnieszka Hyży. Dziennikarka jest poruszona:

Był karp i cała reszta…ale to obraża wszystko i wszystkich.Nie wystarczy tego wyśmiać.To trzeba zbojkotować,a potem ukarać.I to surowo!Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak Siostry G,teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu ( wciągając w to jeszcze Prezydenta ) w pseudo seksownych pozach i minach… to niech teraz te same media odpowiednio Panie publicznie ustawią,zlikwidują i opiszą‼️😡 Mam nadzieję,że są w tym kraju ludzie,którzy widzą ten poziom żenady i potrafią powiedzieć …nie kupuje,nie toleruje,trzeba coś takiego tępić!😡

– napisała na Instagramie.

TYLKO u nas: Mamy komentarz Godlewskiej w sprawie zarzutów!

Zobaczcie, jak Godlewskie masakrują hymn. Uważacie, że tym razem przesadziły?