Maja Hyży ostatnio udzieliła szczerego wywiadu w „Twoje Imperium”. Wyznała, że gdyby nie jej obecny partner, Konrad, nie zdecydowałaby się na opowiedzenie o relacji z byłym mężem.

(..) Największą podporą jest mój obecny partner Konrad. On jest filarem, przy którym stoję. Gdyby nie on, nie wiem, czy odważyłabym się na taki krok. (…) Nie podcina mi skrzydeł, lecz popycha mnie do działania. To dla mnie nowość, bo gdy byłam z byłym mężem, nie było kolorowo. Gdy braliśmy udział w talent show „X Factor”, pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać – powiedziała w „Twoim Imperium”.

Grzegorz Hyży o byłej żonie

Maja Hyży w wywiadzie opowiedziała o relacji ze swoim partnerem. Wbiła szpilę byłemu mężowi: „Wiecznie mnie krytykował”

Grzegorz Hyży skomentował słowa byłej żony z pomocą managera, Arkadiusza Krzywkowskiego. Na łamach portalu „Plejada” pojawiło się oświadczenie:

Grzegorz Hyży, kierując się dobrem swoich dzieci, nie będzie komentował wypowiedzi eksmałżonki zawierających szereg nieprawdziwych informacji. Od dziewięciu lat jest autorytetem dla swoich dzieci i uczy ich szacunku, w tym także do ich mamy. Myślę, że właśnie tak powinni zachowywać się dorośli i odpowiedzialni rodzice po rozwodzie. Jako świadomy siebie Artysta chce istnieć w przestrzeni medialnej tylko ze względu na swoje dokonania zawodowe – napisał manager Grzegorza Hyży.

Maja Hyży ujawniła, o co toczy się spór sądowy z Grzegorzem

Grzegorz Hyży, Maja Hyży Fot. Baranowski/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA