Maja Hyży (31 l.) pod koniec kwietnia wywołała burzę swoim wpisem. Ujawniła, że od lat toczy wojnę z byłym mężem, Grzegorzem Hyży. Piosenkarka w rozmowie z Party wyznała, że „domaga się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów”.

Maja Hyży o konflikcie z byłym mężem

Maja Hyży ujawniła, o co toczy się spór sądowy z Grzegorzem

Maja Hyży wczoraj zdradziła, na czym obecnie stoi jej konflikt z byłym mężem. Ujawniła, że jej były mąż, którego nazywa „agresorem” wciągnął do walki ich dzieci:

Moi drodzy, jutro będzie miał miejsce szczególny dzień w moim życiu. Dzień, w którym zaczyna się wojna o spokój, szczęście, a przede wszystkim cały mój świat. Dlaczego wojna? Dlatego że nigdy nie było mowy o kompromisie, bo dla agresora definicja kompromisu, to zaakceptowanie jego wszystkich warunków. Jak wiadomo, na każdej wojnie muszą być ofiary. Niestety ofiarami tej wojny już stały się moje dzieci. Jak wiecie na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, stąd dzieci już od dawna zostały wciągnięte w strategię walki agresora. Są dla niego narzędziem do jego „zwycięstwa”. Dla mnie to niedopuszczalne, nieakceptowalne i nigdy się na taki „kompromis” nie zgodzę – pisze Maja.

Maja Hyży dziękuje fanom za wsparcie. Pisze o swoim partnerze

Zapewnia, że jest gotowa na walkę, na wojnę i na wszystko, co los przyniesie, by zapewnić swoim dzieciom poczucie bezpieczeństwa, spokoju i szczęśliwe dzieciństwo.

Bądźcie ze mną, bo choć motywacji mi nie brakuje, jak każdej matce, która nie da skrzywdzić swoich dzieci, to jednak wiem, że przede mną wiele nerwów, stresów i pewnie lat walki. Mam nadzieję, że ta najmniejsza istotka nigdy nie będzie musiała doświadczyć tego, co przeżywają jej bracia – napisała Hyży.

Maja Hyży w wywiadzie opowiedziała o relacji ze swoim partnerem. Wbiła szpilę byłemu mężowi: „Wiecznie mnie krytykował”

scena z: Grzegorz Hyży, Maja Hyży, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Nowak, Maja Hyży, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maja Hyży na ściance.

Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży z mężem fot. Piętka Mieszko/AKPA