Leighton Meester zyskała ogromną popularność dzięki jednej z głównych ról w serialu „Plotkara”. Szybko zyskała ogromne grono fanów, którzy chcą śledzić nie tylko jej poczynania zawodowe, ale i też prywatne. Aktorka jednak bardzo dba o to, by informacje z jej życia osobistego nie pojawiały się w mediach. Jednak nie zawsze się to udaje.

WOW! Szykuje się reaktywacja słynnej PLOTKARY. Zobaczymy Blake Lively na ekranie?

Leighton Meester urodziła!

Aktorce nawet przez bardzo długi czas udało się utrzymać w tajemnicy, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Informacja ta pojawiła się w mediach na początku kwietnia 2020 roku za sprawą zdjęć paparazzi, które zostały wykonane podczas spaceru Leighton Meester z jej mężem Adamem Brodym i ich 4-letnią córką, Arlo. Na wspomnianych fotkach, które opublikował Daily Mail, można było zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuch serialowej Blair Waldorf.

Choć para nie informowała o ciąży, to już o narodzinach drugiego potomka tak. Zrobił to Adam Brody, który radosną nowiną pochwalił się podczas „Twitch The Fun Time Boys Game Night Spectacular”. Aktor zdradził, że powitali na świecie chłopca, jednak nie zdradził jego imienia.

ZOBACZ TEŻ:

Po latach ujawniono WPADKĘ Blake Lively na planie „Plotkary”. Nikt nie zwrócił na to uwagi

Aktor „Plotkary” zostanie OJCEM! To będzie jego pierwsze dziecko

Leighton Meester i Adam Brody na ściance

Leighton Meester, Adam Brody/fot. Backgrid USA/Forum

Leighton Meester i Adam Brody w objęciach

Adam Brody, Leighton Meester/fot. FORUM

Leighton Meester i Adam Brody na ściance

Adam Brody, Leighton Meester/fot. FORUM