Penn Badgley (33 l.) dobrze znany fanom serialu „Plotkara” i „You” zostanie ojcem! Radosną nowiną, za pomocą mediów społecznościowych, pochwaliła się jego żona Domino Kirke (39 l.). Piosenkarka opublikowała zdjęcie ciążowego brzucha, a także wyjaśniła we wpisie, że straciła dwie ciąże.

NIE DO WIARY! Pierwotnie to one miały zagrać Blair i Serenę!

Penn Badgley zostanie ojcem!

Penn Badgley i Domino Kirke poznali się w 2014 roku. Trzy lata później zostali małżeństwem. Para dotychczas wychowywała Cassiusa (10 l.) syna piosenkarki z poprzedniego związku. Według magazynu „People” o wspólne dziecko starali się już bardzo długo. Jak poinformowała piosenkarka, już dwa razy poroniła.

Znowu w drodze… Ciąża po utracie to zupełnie inna sprawa. Po dwóch poronieniach z rzędu byliśmy gotowi to nazwać. Przestałam ufać swojemu ciału i zaczęłam akceptować fakt, że to się skończyło. Jako opiekun porodowy widziałam i słyszałam to wszystko – napisałaKirke.

Który gwiazdor Plotkary jest przystojniejszy?

W swoim wpisie poinformowała, że pierwsze dziecko urodziła w wieku 25 lat i wówczas nic nie wiedziała. Jako młoda mama nie należała do żadnej wspólnoty, która by ją wspierała. Teraz ma już wiedzę i doświadczenie w wychowywaniu dziecka.

View this post on Instagram

On the road again… pregnancy after loss is whole other thing. After two miscarriages in a row we were ready to call it. I stopped trusting my body and started to accept the fact that I was done. As a birth attendant, I’ve seen and heard it all. It takes everything I’ve got to detach lovingly from the losses I’ve been present for and be in my own experience. When I was pregnant at 25, I knew nothing. I had no community. I dove in blissfully unaware about birth and its mysteries. Now, with 10 years worth of experience to pull from, I treasure my birth community and the knowledge I have. You’re already teaching us how to stay in the day in a way we’ve never had to, little one. Thank you.

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on

Penn Badgley – życie prywatne

Zanim Penn Badgley związał się z Domino Kirke, przez trzy lata był w związku z Blake Lively (32 l.). Media pisały też o jego relacji z Zoë Kravitz (31 l.). Od kilku lat wybranką jego serca jest Domino, która jest piosenkarką. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Markiem Ronsonem. Domino Kirke jest także współzałożycielką Carriage House Birth – organizacji, która wspiera ciężarne kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

Blake Lively przyznała, że po trzech porodach TĘSKNI za TĄ rzeczą!

Penn Badgley o całowaniu Blake Lively

Mogłaby się uczyć stylu od Blake Lively. Niestety panie się nie lubią (FOTO)

View this post on Instagram

👥 #tbt

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on

View this post on Instagram

Fuzzy babies #tbt 📷 by @kristinaloggia

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on