Penn Badgley (33 l.) dobrze znany fanom serialu „Plotkara” i „You” zostanie ojcem! Radosną nowiną, za pomocą mediów społecznościowych, pochwaliła się jego żona Domino Kirke (39 l.). Piosenkarka opublikowała zdjęcie ciążowego brzucha, a także wyjaśniła we wpisie, że straciła dwie ciąże.

NIE DO WIARY! Pierwotnie to one miały zagrać Blair i Serenę!

Penn Badgley zostanie ojcem!

Penn Badgley i Domino Kirke poznali się w 2014 roku. Trzy lata później zostali małżeństwem. Para dotychczas wychowywała Cassiusa (10 l.) syna piosenkarki z poprzedniego związku. Według magazynu „People” o wspólne dziecko starali się już bardzo długo. Jak poinformowała piosenkarka, już dwa razy poroniła.

Znowu w drodze… Ciąża po utracie to zupełnie inna sprawa. Po dwóch poronieniach z rzędu byliśmy gotowi to nazwać. Przestałam ufać swojemu ciału i zaczęłam akceptować fakt, że to się skończyło. Jako opiekun porodowy widziałam i słyszałam to wszystko – napisałaKirke.

Który gwiazdor Plotkary jest przystojniejszy?

W swoim wpisie poinformowała, że pierwsze dziecko urodziła w wieku 25 lat i wówczas nic nie wiedziała. Jako młoda mama nie należała do żadnej wspólnoty, która by ją wspierała. Teraz ma już wiedzę i doświadczenie w wychowywaniu dziecka.

https://www.instagram.com/p/B8Y8ZaMFp-7/?utm_source=ig_embed

Penn Badgley – życie prywatne

Zanim Penn Badgley związał się z Domino Kirke, przez trzy lata był w związku z Blake Lively (32 l.). Media pisały też o jego relacji z Zoë Kravitz (31 l.). Od kilku lat wybranką jego serca jest Domino, która jest piosenkarką. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Markiem Ronsonem. Domino Kirke jest także współzałożycielką Carriage House Birth – organizacji, która wspiera ciężarne kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

Blake Lively przyznała, że po trzech porodach TĘSKNI za TĄ rzeczą!

Penn Badgley o całowaniu Blake Lively

Mogłaby się uczyć stylu od Blake Lively. Niestety panie się nie lubią (FOTO)

https://www.instagram.com/p/B7rVaR-lBEI/

https://www.instagram.com/p/B5sYhUlFN3U/