Plotkara zadebiutowała 19 września 2007 na antenie The CW. Serial o rozpuszczonej elicie z Nowego Jorku szybko zyskał ogromną popularność a występujący w nim aktorzy, międzynarodowy rozgłos. Coraz głośniej mówi się o wznowieniu serialu, a fani zastanawiają się, czy zobaczą na ekranie Blake Lively z paczką przyjaciół. Tego nie możecie przegapić.

Blake Lively pierwszy raz publicznie po CIĄŻY. Przybrała na wadze, ale jej BIUST wygląda świetnie (ZDJĘCIA)

Plotkara powraca na ekrany telewizorów

Fani Plotkary mogą przestać marzyć o kolejnym spotkaniu ulubionych bohaterów. Ujawniono, że serial powraca po 8 latach – jednak w zmienionej obsadzie, ku rozczarowaniu najwierniejszych wielbicieli.

Największą sławę serial przyniósł Blake Lively. W roli zawsze idealnie ubranej Sereny Van Der Woodsen niestety nie zobaczymy pięknej Blake. Aktorka potwierdziła, że nie pojawi się w wznowionej wersji serialu. Lively skupia się teraz na macierzyńskie, chociaż całkowicie nie rezygnuje z kariery. 

30 momentów, w których nie odróżnisz Blake Lively od Sereny Van Der Woodsen!

Jak ustalił The Hollywood Reporter, do tej pory udało się obsadzić piątkę aktorów. Będą to nowe osoby, które opowiedzą historię zblazowanych nowojorczyków z innej perspektywy.

Swego czasu plotkowano, że ekipa Gossip Girl nie dogadywała się najlepiej. Blake Lively nie mogła znaleźć wspólnego języka ani z Leighton Meester, ani Pennem Bagleyem, którego dziewczyną była w rzeczywistości przez kilka sezonów serialu – co mogło mieć wpływ, na jej decyzję o odłączeniu się od serialu.

Jedna rzecz z pewnością nie mogłaby się zmienić. Mianowicie głos słynnej plotkary. W wznowionej wersji również usłyszymy Kristen Bell. Po wielu miesiącach negocjacji aktorka podpisała kontrakt.

Kristen Bell zawsze była i zawsze będzie głosem Plotkary – stwierdzili producenci serialu w oświadczeniu

Blake Lively Leighton Meester

Fot.Forum
Zdj z planu Plotkary.

Blake Lively

Fot.Forum

Zamierzacie oglądać najnowszy sezon?

XOXO

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blake Lively przyznała, że po trzech porodach TĘSKNI za TĄ rzeczą!

Ed Westwick o reaktywacji Gossip Girl

Leighton Meester urodziła! Jak dała na imię córeczce?