Blake Lively (32 l.) wróciła wspomnieniami do czasów, gdy występowała w kultowym już serialu „Gossip Girl”, który przyniósł jej sławę i rozpoznawalność. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie mema, którym podkreśliła jak ważne jest noszenie rękawiczek, nawet podczas robienia zakupów spożywczych.

WOW! Szykuje się reaktywacja słynnej PLOTKARY. Zobaczymy Blake Lively na ekranie?

Blake Lively w okresie pandemii, wie co na siebie ubrać

Wydawało się, że Blake Lively chce odciąć się od serialu „Gossip Girl”, którego twórcy planują powrócić na antenę w odświeżonej wersji. Aktorka zdradziła, że nie pojawi się w nowej odsłonie serialu. Lively jest matką trójki dzieci, a także żoną Ryana Reynoldsa i swoje role aktorskie dobiera bardzo uważnie.

Przez lata krążyły plotki mówiące, że na planie serialu Lively i Leighton Meester nie pałały do siebie sympatią, co nie znaczy, że na ekranie było to widoczne.

Blake postanowiła wrócić pamięcią do czasów, gdy występowała w telewizyjnym serialu i udostępniła na swoim Instagramie (gdzie podgląda ją 26, 7 mln. Internautów) mema, na którym serialowa Serena pyta Blair, co powinna włożyć na zakupy do supermarketu? Poniżej widzimy zdjęcie Blair w żółtej opasce na włosach, i napis w którym Gossip Girl zmieniono na Gloves Girl (dziewczyna w rękawiczkach).

Blake Lively opublikowała na swoim Instagramie mema z serialu "Plotkara".

Screen z konta na Instagramie Blake Lively, Instagram-blakelively

Lively publikując mema z serialu chciała podkreślić, jak ważne jest pamiętanie o zakładaniu rękawiczek na ręce i maseczek na twarz w czasach pandemii koronawirusa. Większość z nas zdystansowała się społecznie, ale zakupy trzeba robić i warto zadbać nawet o tak podstawowe zabezpieczenie.

Nosicie maseczki i rękawiczki, gdy robicie zakupy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blake Lively pierwszy raz publicznie po CIĄŻY. Przybrała na wadze, ale jej BIUST wygląda świetnie (ZDJĘCIA)

Blake Lively przyznała, że po trzech porodach TĘSKNI za TĄ rzeczą!

Aktor „Plotkary” zostanie OJCEM! To będzie jego pierwsze dziecko

Blake Lively na imprezie branżowej krótko po trzecim porodzie.

Blake Lively, fot.Forum/Backgrid USA

Blake Lively i Leighton Meester na planie serialu "Gossip Girl".

Blake Lively, Leighton Meester. Fot.Forum