Fani „Plotkary” z pewnością kojarzą dopracowane stylizacje serialowej Sereny Van Der Woodsen i Blair Woldorf. Elita z Nowego Jorku zawsze prezentowała się perfekcyjnie. Blair do tej pory kojarzy się z kolorowymi opaskami na głowę i eleganckimi zestawami, podczas gdy Serena zazwyczaj stawiała na ubrania podkreślające jej kobiecą sylwetkę. Jednak, czy nawet najbardziej zagorzali fani Gossip Girl zwrócili uwagę na ten szczegół?

WOW! Szykuje się reaktywacja słynnej PLOTKARY. Zobaczymy Blake Lively na ekranie?

Blake Lively zaliczyła wpadkę na planie „Plotkary”

Blake Lively zasłynęła z roli pięknej Sereny Van Der Woodsen w serialu „Gossip Girl”, do której wzdychał każdy facet. Teraz, gdy panuje pandemia spowodowana koronawirusem większość z nas ma w końcu czas by ponadrabiać zaległości na Netflixie, albo powrócić do ulubionych seriali po latach. Tak zrobiła jedna z użytkowniczek Tik Tok’a, która przy okazji odkryła pomyłkę w jednej ze scen Plotkary.

Aktorzy z Plotkary – co dzieje się z nimi dzisiaj?

W sezonie szóstym, odcinek czwarty – zatytułowany Portret damy Aleksandra, Serena umówiła się na lunch ze swoim chłopakiem Danem Humphrey’em (znanym również jako Lonely Boy) w restauracji. Van Der Woodsen jak zwykle nie zawiodła swoją stylizacją – wystąpiła w różowej sukience typu bodycon, w której oczywiście wyglądała bajecznie.

Jednak po bliższym przyjrzeniu się, gdy Serena odwraca się, by wyjść z restauracji – fani zauważyli, że aktorce spod sukienki wystają szare spodnie dresowe – które dodatkowo są mocno obsunięte do dołu. 

Być może tego dnia serialowa Serena miała być kręcona jedynie do pasa, albo aktorka chciała na planie czuć się wygodnie i w przerwach od nagrań wskoczyła w dres, który później zapomniała zdjąć.

Fani Plotkary ciągle marzą o kolejnym spotkaniu bohaterów.  Ujawniono, że serial powraca po 8 latach – jednak w zmienionej obsadzie, ku rozczarowaniu najwierniejszych wielbicieli. Więcej TUTAJ.

A Wy, zauważyliście tę wpadkę podczas oglądania serialu?

@skyehanamaikai

season 6 episode 4 😗

♬ original sound - skyehanamaikai