„Wsi spokojna, wsi wesoła…” – niezależnie ile dekad mija, idylliczna wizja życia poza wielkim miastem wciąż niezmiennie nęci i kusi ludzi.

Nawet wśród zapracowanych celebrytów, dla których tętniące życiem centra miast są ich źródłem zarobku i utrzymywania się często pojawia się tęsknota za prostszym i spokojniejszym życiem w otoczeniu natury.

Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na wyprowadzkę z dużych miast i szukanie dla siebie małego skrawka ciszy i błogości.

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugie dziecko. Pokazała zdjęcie z maluszkiem

Gwiazda serialu „Na dobre i na złe” tęskni za życiem na wsi! O kogo chodzi?

Chociaż decyzję o ucieczce na wieś podjęła również gwiazda serialu „Na dobre i na złe” – Emilia Komarnicka-Klynstra, teraz jak się okazuje musiała rzucić wszystko i przeprowadzić się do Lublina, ze względu na pracę swojego męża Redbada Klynstry-Komarnickiego. W rozmowie z AKPA aktorka zdobyła się na szczere wyznanie jak radzi sobie ze zmianami oraz czy tęskni za wiejskim życiem z dala od miejskiego zgiełku:

Jedyną stałą w życiu jest zmiana. Małżonek od roku pracuje w Lublinie, w Teatrze im. Osterwy. W zeszłym sezonie dojeżdżał, a my we trójkę, utęsknieni czekaliśmy na niego w naszym domu na wsi, ale te rozstania nikomu dobrze nie robiły. Teraz cześć tygodnia, „tak zwaną” roboczą spędzamy w Lublinie – razem. Kosma poszedł tam do przedszkola. A na weekendy zjeżdżamy na wieś, by na łonie natury ładować się od ziemi i bycia razem.

Chociaż życie w mieście niewątpliwie ma swoje uroki, Emilia przyznała, że tęskni za dobrodziejstwami życia bliżej natury:

Okazało się, że to niebo pełne gwiazd to jest moja natura. Wychowałam się na wsi (…) Na wieś przeprowadziliśmy się, kiedy byłam w pierwszej ciąży (…) Chciałam uciec od smogu, wifi, zestresowanych ludzi, pośpiechu, żeby dać sobie i dziecku tą spokojną przestrzeń. Dopiero kiedy stanęłam boso na zmieni, w moim ogrodzie na wsi, zorientowałam się jak bardzo za tym tęskniłam (…).

Przypomnijmy: Emilia Komarnicka-Klynstra poznała swojego małżonka na planie serialu „Na dobre i na złe” w TVP 2 w 2009 roku, jednak ich uczucie rozpaliło się do czerwoności dopiero za sprawą wspólnego spektaklu „Małe zbrodnie małżeńskie” – do tego stopnia, że rok później para wzięła ślub. Emilia i Redbad mają razem synka Kosmę oraz urodzonego w 2020 roku Tymoteusza.

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła, jak nazwała DRUGIEGO syna

Emilia Komarnicka na ściance

Emilia Komarnicka-Klynstra/fot. AKPA

Emilia Komarnicka z mężem w Opolu

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki/fot. AKPA

Emilia Komarnicka z mężem

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki/fot. AKPA

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra

emilia-komarnicka-pt-02