W poniedziałek odbyło się spotkanie z książką Aldony Wleklak: “Saga Niewoli”. Grono zaprzyjaźnionych gwiazd pojawiło się w Domu Kultury Kadr na warszawskim mokotowie. Wśród nich m.in Laura Samojłowicz, Jakub Kucner, Anna Jurksztowicz, Sylwia Nowak, Rafał Grabias, Kris Florek, Marlena Szmaja i Dorota Szczepańska.

Książka Aldony Wleklak “Saga Niewoli”

Do tej pory odbyły się już dwie premiery oraz kilka mniejszych spotkań z czytelnikami wielkopolskich miejscowości. Teraz przyszła pora, aby „Saga Niewoli” podbiła serca warszawiaków.

 

Autorka przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę, fragmenty powieści czytali aktorzy serialu „M jak Miłość”: Laura Samojłowicz i Jakub Kucner. Dzięki temu Ci wszyscy, którzy wcześniej nie znali losów bohaterów powieści, mogli je poznać. Specjalnie na tę okazję Aldona przygotowała domowej roboty cytrynówkę – taką, jaką właśnie pamięta z rodzinnych stron.

Jeśli jeszcze nie czytaliście powieści, to szybko nadróbcie! Gwiazdy, które pojawiły się na wydarzeniu, już są po lekturze i zachęcają do przeczytania.

Kolejne spotkania zaplanowane są w Lesznie, Wrocławiu i Gdańsku. Do zobaczenia!

„Saga Niewoli”, o czym jest?

Saga Niewoli to powieść historyczna z XIX wieku, gdzie akcja rozgrywa się w małej wsi w Wielkopolsce pod zaborem pruskim. Przystojny Jakub żyje tu ze swoją skromną, urodziwą żoną Anną i dziećmi. W ich codzienności przeplatają się chwile szczęścia, radości, miłości, ale i smutków, kłopotów, zdrad i nienawiści. Jak trudne czasy zaborów wpłyną na losy rodziny? Tę opowieść napisało samo życie…