Karmienie piersią choć oczywiste wciąż wywołuje wiele emocji. Część społeczeństwa uważa, że to zupełnie naturalne i powinno karmić się wszędzie, ale wciąż jednak pojawiają się głosy, że odsłonięta pierś w miejscu publicznym to coś gorszącego. Wczoraj obchodziliśmy światowy dzień karmienia piersią i z tej okazji świeżo upieczone mamy publikowały zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. Głos zabrała Joanna Moro:

Wczoraj był światowy dzień karmienia piersią!
Warto o tym wspominać , mówić i dyskutować, bo to nadal temat kontrowersyjny …
Wielu nadal jest przekonanych, ze w pewnych miejscach nie wypada, ze w pewnym wieku nie przystoi, dużo jest mitycznych informacji na temat KP, ze mleko po roku to np już nie ma żadnych wartości odżywczych …
Czyż widok karmiącej matki nie jest magicznie piękny ? Czyż nie tworzy się przy tym coś cudownego wokół (…)

Swój wpis okrasiła galerią pięknych zdjęć na których karmi piersią swoje dziecko.

Joanna Moro oburzyła internautów. Poszło o te zdjęcia!

 

Także Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała wpis promujący naturalną metodę żywienia niemowląt. Aktorka idzie o krok dalej i deklaruje nie tylko długie karmienie swojego nowonarodzonego dziecka, ale także wyraża chęć oddawania swojego mleka do banku mleka.

Agnieszka Kaczorowska URODZIŁA!

Dziś Światowy Dzień Karmienia Piersią❤️ My już szczęśliwie w domu.🤱 Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej!☺️😉
Na razie się siebie uczymy… ✊🏻 Tym razem zamierzam jedno zmienić 👉🏻 chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem. 💪🏻✊🏻 Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… (…)

 

 

A wy, co myślicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych?

Sonda

poll-violet

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Tak czy nie?

1
Anna Lewandowska karmi piersią

Nie mam nic przeciwko

2
Anna Lewandowska karmi piersią

Zdecydowanie nie!