Agnieszka Kaczorowska-Pela w styczniu zdradziła fanom, że spodziewa się drugiego dziecka. Trzy miesiące później pochwaliła się, że będzie mieć kolejną córeczkę, Gabrysię. Gwiazda chętnie relacjonowała przebieg ciąży i przygotowania do porodu.

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła

Agnieszka Kaczorowska komentuje swój wpis o „modzie na brzydotę”. Wysnuła z tego wiele wniosków

Agnieszka Kaczorowska wczoraj poinformowała, że szykuje się do szpitala. Można było się spodziewać, że poród niebawem. Okazuje się, że Gabrysia już dzisiaj przyszła na świat. Gwiazda podzieliła się zdjęciami z łóżka szpitalnego:

Z miłości i w imię miłości! ❤️ Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️ To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ – napisała Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska o swojej metamorfozie: „Takie wegetowanie do niczego nie prowadzi”. Korzystała z pomocy psychologa

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela Fot. Forumgwiazd / Forum

scena z: Julia Kuczyńska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA