Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w lipcu ponownie zostaną rodzicami, a ich 1,5 roczna córka, Emilia, zostanie starszą siostrą. Aktorka, która niezbyt dobrze znosiła początki ciąży, teraz czuje się znacznie lepiej i chętnie opowiada o swojej ciąży.

Agnieszka Kaczorowska FORSUJE się w ciąży? Ten wpis wywołał burzę

Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla dziecka

Niedawno celebrytka wyznała, że chciałaby, aby w ich rodzinie tym razem pojawił się chłopiec. Dodała też, że nawet ma takie przeczucie, że ona i Maciej powitają na świecie syna, jednak oficjalne potwierdzenie usłyszy od lekarza dopiero w marcu.

Do poznania płci jeszcze jest trochę czasu, ale aktorka i jej mąż już wybrali imię dla kolejnego potomka. I okazuje się, że imię dla chłopca mają już od długiego czasu, bo zdecydowali się na nie jeszcze przed pierwszą ciążą aktorki. A co z imieniem dla dziewczynki?

Mam przewagę na jedną płeć, ale jeszcze nie mówię, bo w połowie marca dopiero dowiemy się na 100%. Wtedy pewnie się podzielę, bo dlaczego nie. My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem. Ta Emilka też tak do nas przyszła w oczekiwaniu, myśmy długo myśleli nad tym imieniem. Więc z imieniem dla drugiej dziewczynki będzie naprawdę kłopot. Zobaczymy – podsumowuje Kaczorowska.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska reaguje na gratulacje ciąży. „To jest nie na miejscu”

Agnieszka Kaczorowska wspomina ślub. „To była magia… jak ze snu”

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA