Agnieszka Kaczorowska ostatnio świętowała urodziny dwóch córeczek. Dziewczynki urodziły się w podobnym terminie: starsza Emilka urodziła się 26 lipca 2019 roku, a młodsza Gabrysia 29 lipca 2021 roku.

Agnieszka Kaczorowska ujawnia kulisy zwolnienia z teatru: „Nie akceptuję takiego potraktowania”

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętowali urodziny córek

Agnieszka Kaczorowska, jak prawdziwa influencerka złożyła publicznie życzenia swoim dzieciom na Instagramie. Opublikowała też prywatne kadry, nawet z porodówki.

Teraz w miniony weekend obie dziewczynki miały swój dzień, czyli urodziny. Gwiazda zorganizowała córkom wspólne przyjęcie w motywie przewodnim – Kraina Lodu. Widzimy, że wszystko było dopieszczone do perfekcji, wszystkie dekoracje ze sobą idealnie współgrały. Nawet Gabrysia i Emilka pasowały do całego wystroju ogrodu.

Agnieszka Kaczorowska STRACIŁA PRACĘ! „Odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby”

Impreza odbyła się w ogrodzie, ale awaryjnie rozstawiono także namiot, w którym postawiono stoły z jedzeniem i poczęstunkiem.

Co to był za dzień! Dziś na imprezkę urodzinową Emi i Gabi przenieśliśmy się do „Krainy Lodu”. Dziewczynki zachwycone. (…) Dziękujemy tym, którzy się dziś z nami bawili! Wspaniali goście, piękna pogoda, atmosfera… Wszystko dziś dopisało – napisała Kaczorowska.

Na przyjęciu nie zabrakło dumnego taty Macieja Peli. Już niedługo Agnieszka będzie świętować 5 rocznicę ślubu z mężem. Pobrali się 7 września 2018 roku w słonecznej Toskanii. Ich zdjęcia z ceremonii do dziś rozczulają, kiedy gwiazda pozuje w sukni ślubnej projektu Violi Piekut na tle włoskiej scenerii.

Czy Agnieszka Kaczorowska chce, żeby jej mąż brał udział w porodzie?

Jakiś czas temu Maciej Pela opublikował zaskakujący post, w którym wyznał, że wstydził się mówić o swoich problemach publicznie oraz miał problemy z używkami:

Oficjalnie nic nie mówiłem (a nieoficjalnie, jeśli już mówiłem o emocjach, to w nieodpowiedni sposób, pod wpływem nieodpowiednich substancji i w nieodpowiednich momentach)… długo bujałem się z całym, wewnętrznym, emocjonalnym bajzlem, infekując po drodze sporo osób. Efektem tego była towarzyszącą mi nieustająca myśl „co do chu*a jest ze mną nie tak” – grzmi Maciej Pela.

Przyznał, że jest już znacznie lepiej, ale zdał sobie z tego sprawę za późno.

Najpierw Maciej Pela, a teraz Agnieszka Kaczorowska o swoich ciemnych stronach życia

Maciej Pela, także jest tancerzem. Brał udział m.in. w programie „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , Fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA