Gwyneth Paltrow (51 l.) wyznała, że jej mąż, Brad Falchuk (52 l.), przypomina jej zmarłego ojca, „Przypomina mi mojego tatę. To jak niebieskooki Żyd, pisarz telewizyjny, o złotym sercu i wielkim poczuciu humoru. W końcu odnalazłam swojego tatę, wyznała w ostatnim wywiadzie. Czyżby szukanie cech ojca w partnerze nabrało nowego znaczenia?

Gwyneth Paltrow znika z Hollywood, „Nikt mnie więcej nie zobaczy”

Brad Falchuk, który nazwał ją „idealną żoną”, jest producentem i współtwórcą kultowej serii „American Horror Story” czy serialu „Glee”. Gwyneth Paltrow związała się z nim po rozstaniu z Chrisem Martinem (46 l.) z Coldplay.

Ojciec Gwyneth Paltrow – Bruce Paltrow był producentem filmowym, który zmarł w 2002 roku z powodu powikłań związanych z rakiem jamy ustnej.

Gwyneth Paltrow o Bradzie Falchuku

Para tworzy patchworkową rodzinę. Gwyneth Paltrow ma dwójkę dzieci ze związku z Chrisem Martinem – córkę Apple (19 .) i syna Mosesa (17 l.), zaś Falchuk z poprzedniego małżeństwa ma 19-letnią córkę Isabellę i 17-letniego syna Brody’ego.

Gwyneth Paltrow z siwymi odrostami i bez makijażu na lunchu z rodziną

Gwyneth wielokrotnie wypowiadała się na temat tworzenia nowoczesnej rodziny, byciu macochą i wychowywaniu dzieci z nowym mężem, „To trudne, nie intuicyjne i nikt nie mówi ci, jak to zrobić. Po prostu się tego trzymaj. Teraz jest to jedna z rzeczy, która daje mi najwięcej szczęścia w życiu”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: