Gwyneth Paltrow (50 l.) to nie tylko laureatka Oscara i gwiazda Hollywood, ale przede wszystkim guru branży wellness. Jej marka Goop to platforma, która sprzedaje nie tylko produkty związane z wnętrzami, modę, kosmetyki, wibratory i świeczki, ale również kursy rozwoju wewnętrznego. A newsletter Goop ma miliony odbiorców.

Wynajmij dom Gwyneth Paltrow na Airbnb

Gwyneth Paltrow postrzegana jest przede wszystkim jako świetna bizneswomen, która wciąż rozwija swoje imperium, wzbudzając kontrowersje. Otwarcie mówi o dietach, wlewkach witaminowych, rosole na śniadanie, starzeniu się, seksie i świeczkach o zapachu waginy. Gwiazda jest w tym wszystkim zabawna i traktuje siebie z przymrużeniem oka. Jest też kolejną celebrytką, która postanowiła nie ukrywać swoich siwych włosów.

Gwyneth Paltrow pokazuje siwe włosy

Gwyneth Paltrow została sfotografowana w Los Angeles ze swoim małżonkiem Bradem Falchukiem i synem Mosesem, którego dzieli z Chrisem Martinem z Coldplay. Aktorka na lunch wybrała się w szerokich spodniach i czarnym topie z głębokim dekoltem.

Hilary Duff o diecie Gwyneth Paltrow, „Czasem zagładzam głód”

Lekko opalona skóra, naturalnie opadające na ramiona włosy i brak makijażu wyglądały zaskakująco elegancko i nonszalancko. Gwyneth Paltrow pokazała swoje siwe włosy i naturalną skórę. Świetnie, że gwiazda nie jest hipokrytką i na serio podchodzi do życia i tego co i jak promuje.

Cast member Gwyneth Paltrow arrives at the premiere of the film „Iron Man” at the Grauman Chinese Theatre in Hollywood, California April 30, 2008. The movie opens in the U.S. on May 2. (UNITED STATES),Image: 434520859, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mario Anzuoni / Reuters / Forum

 

Heidi Klum Tom Kaulitz

Fot.Forum/Mega Agency

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum/X17

Gwyneth Paltrow

Fot. Birdie Thompson/AdMedia (Credit Image: © Birdie Thompson/AdMedia via ZUMA Wire)