Hailey Baldwin (23 l.) i Justin Bieber (26 l.) świętują pierwszą rocznicę ślubu kościelnego. Para stanęła przed ołtarzem dokładnie rok temu, nie był to  jednak ich debiut na ślubnym kobiercu – w listopadzie 2018 roku zakochani zawarli związek cywilny.

Justin Bieber z żoną RAPUJE o Selenie Gomez. I pokazuje swój dom z Hailey Baldwin

Justin Bieber – ślub kościelny

Obserwując działalność Justina Biebera w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że jego życie to nieustanna rocznica ślubu, odnawianie przysięgi małżeńskiej, wspominanie ślubu oraz powtórne chrzty – solo i z udziałem żony. Nic więc dziwnego, że rocznica ślubu kościelnego nie mogła minąć bez echa w social mediach.

Justin Bieber OCHRZCIŁ SIĘ po raz kolejny. Nie tylko ślub kościelny można przyjąć dwa razy

Na instagramowym profilu Justina Biebera pojawiło się zdjęcie z ceremonii, która odbyła się 1 października 2019 roku na farmie  Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej. Czarnobiałą fotografię piosenkarz opatrzył wzruszającym wpisem.

Hailey Bieber przyłapana u lekarza. Podsyca plotki o ciąży

Hailey Bieber. Mam takie szczęście, że jestem TWOIM mężem! Uczysz mnie tak wiele każdego dnia i robisz ze mnie lepszego człowieka! Zobowiązuję się do końca naszego życia robić wszystko, abyś mogła robić to, do czego powołał cię Bóg! Zależy mi na tym, abyś mógł spełnić wszystkie Twoje najśmielsze marzenia! Obiecuję, że zawsze stawiam cię na pierwszym miejscu, cierpliwością i czułością!! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy moja piękna, słodka dziewczyno.

 

Hailey Baldwin była nieco mniej wylewna.

 

Rok temu mieliśmy najlepszy ślub. Chciałabym móc przeżywać ten dzień wciąż i wciąż – napisała modelka.

Para pobrała się po raz pierwszy w listopadzie 2018 roku podczas ceremonii cywilnej. Drugi ślub odbył się rok temu, a na hucznej imprezie zjawiło się ponad 150 gości m.in. Kylie Jenner, Katy Perry, Ed Sheeran, Jaden Smith, Joan Smalls, Usher, Travis Scott i Scooter Braun.

Hailey Bieber jest W CIĄŻY? Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek (FOTO)

Czego życzycie Hailey i Justinowi?

 

Zdjęcia ślubne Hailey Baldwin, fot. Instagram @haileybieber

Ślub Justina i Hailey, fot. Instagram

Rocznica ślubu Hailey i Justina, fot. Instagram

Hailey Bieber pokazała umięśniony brzuch.

Hailey Bieber, fot.Backgrid USA.