Justin Bieber wcielił się w rolę Drake’a w klipie do piosenki „POPSTAR”. Udający rapera muzyk nie przestał „śpiewać”, kiedy w tekście pojawiła się wzmianka o byłej dziewczynie Justina.

Justin Bieber OCHRZCIŁ SIĘ po raz kolejny. Nie tylko ślub kościelny można przyjąć dwa razy

Justin Biebier o Selenie Gomez

Drake zaskoczył wszystkich wymieniając Justina i Selenę w swojej piosence, która została wydana w lipcu 2020 roku, ale dopiero udział w teledysku niegdysiejszego idola nastolatek stał się prawdziwą sensacją.

Justin Bieber na spacerze z Hailey. Wokalista założył NAJBRZYDSZE buty świata

Klip zaczyna się ujęciem DJ Khaleda, który błaga kanadyjskiego rapera o nakręcenie filmu do ich wspólnej piosenki „POPSTAR”. W ostateczności Drake prosi Justina Biebera o to, żeby zastąpił go na planie zdjęciowym.

Na początku teledysku Justin oddaje się przyjemnościom typowym dla zepsutych gwiazd – ostro imprezuje z pięknymi modelkami i jest prawdziwym królem życia. Co ciekawe, zdjęcia do teledysku powstały w willi w Beverly Hills, którą na co dzień dzieli ze swoją żoną Hailey. Jednak naprawdę gorąco robi się, kiedy z usta Justina układają się w słowa:

Patrz, Ariana, Selena, moja karta Visa – śpiewa Justin.

To jeszcze nie koniec niesamowitych niespodzianek. Okazuje się, że cała sytuacja przedstawiona była tylko złym snem, a Justin budzi się u boku swojej żony Hailey, która pyta go, czy wszystko w porządku.

Tak, u mnie w porządku, miałem szalony sen. Drake poprosił mnie, żebym wystąpił w filmie, ale nie było go w filmie… Kocham cię, kochanie – mówi na koniec Justin.

Justin Bieber zrobił GRUBĄ imprezę w domu. Nie zabrakło Kendall i Kylie (ZDJĘCIA)

Cóż, wygląda na to, że piosenkarz jasno daje do zrozumienia, do kogo należy jego serce. Ale czy elegancko?

Justin Bieber i Hailey na spacerze.

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot.Forum/Mega Agency.

Justin Bieber trzyma żonę za rękę, fot. ShotbyJuliann / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber na spotkaniu, fot. Forum

Justin Bieber z półnagą żoną, fot. Forum