Popularność ma swoje blaski i cienie. Przez zainteresowanie mediów i paparazzi gwiazdy nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilę prywatności. Nie inaczej jest z Hailey Baldwin, modelką i żoną Justina Biebera. Pęd ku sławie sprawił, że zaczęła przeżywać stany lękowe.

Wiemy, jak Selena Gomez reguje na KŁÓTNIE Justina i Hailey o nią

Hailey podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem:

Przerwa w Instagramie to najlepsza rzecz na świecie. Ilekroć ją zrobię, czuję się bardzo szczęśliwa. W momencie, gdy wracam czuję natychmiastowy lęk, robię się smutna i zdenerwowana.

Kobieta ma dość:

Trudno jest skupić się na zdrowiu psychicznym, gdy za każdym razem, gdy otwierasz Instagram, ktoś niszczy twoją pracę, związek , lub wszystkie rzeczy w twoim życiu, które są pozytywne.

Nie ma się czemu dziwić. Odkąd związała się z Justinem Bieberem, jej nazwisko niemal codziennie pojawia się w prasie. Fani piosenkarza porównują ją do Seleny Gomez, a ostatnio wytworzyli niezdrową presję dotyczącą ciąży.

Justin pokłócił się z żoną o Selenę! Nie zgadniecie, co zrobiła Hailey

Uważacie, że Hailey ma racje? Ludzie powinni przestać komentować jej związek z wokalistą? Państwo Bieber to chyba najczęściej fotografowana para show-biznesu. Myślicie, że myśleli o prywatności, gdy pozowali do zdjęć paparazzi?

Hailey Baldwin ma DOŚĆ. O wszystkim opowiedziała na Instagramie

Hailey Baldwin ma DOŚĆ. O wszystkim opowiedziała na Instagramie

Hailey Baldwin ma DOŚĆ. O wszystkim opowiedziała na Instagramie