Justin Bieber dwa tygodnie temu powrócił z długiego pobytu w Nowym Yorku do Los Angeles. Tydzień po przyjeździe piosenkarz  kupił rezydencje o powierzchni ponad 6100 metrów kwadratowych w Benedict Canyon Beverly Hills. Zamieszkał tam ze swoją żoną Hailey Bieber i ich szczeniakiem Oscarem. Przed kupnem para zatrzymała się w hotelu Monateg.

Hailey Bieber czule tuli przygnębionego męża. „Czytał Biblię”

Gdzie mieszka Justin Bieber?

Gazeta La Times pisze, że dom  pochodzi z lat 30. który niedawno został odnowiony przez hollywoodzkiego architekta, Charlesa Infante. Rezydencja posiada basen, drzewa oliwne i ognisko. Z kolei w domu znajduje się pięć sypialni, siedem łazienek, biblioteka, bar, winiarnia i kino domowe.

Wcześniej Bieber kupił dom w Calabasas, który potem sprzedał Kourtney Kardashian w 2014 roku. Natomiast tego miejsca chyba dobrze nie wspomina. Mieszkając tam, sąsiedzi wielokrotnie wzywali policję za naruszenie ciszy nocnej. Został też oskarżony za wandalizm domu sąsiada i musiał zapłacić 80 tysięcy dolarów za poniesione szkody.

Już dawno nie widzieliśmy Justina Biebera z mamą. Paparazzi przyłapali ich, gdy odpoczywali w parku

Później wynajął dwupokojową rezydencję w Lake Hollywood za prawie 30 tysięcy dolarów miesięcznie oraz  dom z sześcioma sypialniami w Beverly Hills za prawie 60 tysięcy  miesięcznie.

 

Justin Bieber
Justin Bieber Justin Bieber