Selena Gomez (26 l.) i Justin Bieber (25 l.) byli przez wiele lat jedną z najbardziej gorących par Hollywood. Ich związek dostarczał fanom niesamowitych emocji – był jak rollercoaster.

Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem. Wysyła mu wiadomości tekstowe

Przez 8 lat Selena i Justin kochali się i nienawidzili, kłócili i wracali znów do siebie. Teraz Bieber, który po rozstaniu z Seleną ożenił się z Hailey Baldwin, wprost wyznaje, że Selena zawsze będzie mieć w jego sercu specjalne miejsce.

Justin Bieber napisał na Instagramie, że kocha Selenę, ale to Hailey jest jego żoną

Bieber, który zmaga się z depresją, zamieścił na Instagramie emocjonalny wpis. Dedykuje go wszystkim, którzy oskarżają go o to, że kochając Selenę związał się z Baldwin, z którą, tak naprawdę, nic go nie łączy.

Hailey Baldwin jest coraz bardziej zmęczona zachowaniem Justina Biebera

Zdenerwowany muzyk ma już dość oskarżeń i insynuacji. Zdecydował się na bardzo mocny, szczery i nieco kontrowersyjny post. Pisze w nim tak:

Absolutnie kochałem i kocham Selenę, zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, ale szaleję na punkcie mojej żony i to ona jest absolutnie czymś najlepszym, co mi się przydarzyło.

Dalej Justin pisze, że zamierza ignorować wszystkie komentarze hejterów, które pojawiają się profilach jego i Hailey.

To odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych osób, które wysyłają Hailey raniące komentarze w stylu „on i tak wróci do Seleny” albo „Selena jest dla niego lepsza” NIE MACIE POJĘCIA O MOIM ŻYCIU ANI O TYM, co jest dla mnie dobre!! – pisze Justin.

Bieber kończy swój apel do fanów:

Hailey jest moją żoną i jeśli się to wam nie podoba albo się z tym nie zgadzacie, to oznacza, że mnie nie wspieracie i że nie jesteście moimi fanami ani dobrymi ludźmi. Rodzice powinni was byli nauczyć prostej zasady: jeśli nie masz do powiedzenia nic miłego, lepiej nie mów nic – podkreśla gwiazdor.

Selena Gomez i Justin Bieber – związek, rozstania, powroty i kłótnie

Selena i Justin byli parą w latach 2009 – 2018. Pod koniec 2017 roku para zerwała – wydawało się na dobre, jednak w 2018 roku dali sobie jeszcze jedną szansę. Ostatecznie Selena i Justin rozstali się w marcu 2018 roku.

Justin Bieber właśnie ogłosił, że będzie ojcem? Wrzucił wymowny post

Kilka miesięcy później Justin zaczął się spotykać z Hailey (z którą był już związany wcześniej). W lipcu 2018 roku Bieber oświadczył się Baldwin, a we wrześniu 2018 roku para pobrała się.

wpis Justina Biebera na Instagramie Justin Bieber i Selena Gomez gdy byli parą
Justin Bieber i Selena Gomez gdy byli parą Justin Bieber całuje Selenę Gomez
Justin Bieber przytula Selenę Gomez Justin Bieber z Hailey Baldwin
Justin Bieber nosi Hailey Baldwin na barana Justin Bieber i Hailey Baldwin podczas sesji zdjęciowej

Sonda

poll-violet

Justin Bieber wyznał, że w jego sercu zawsze będzie miejsce dla Seleny. Czy powinien być tak szczery będąc mężem Hailey Baldwin?

1
Justin Bieber przytula Selenę Gomez

Tak, powinien otwarcie mówić o swoich emocjach.

2
Justin Bieber nosi Hailey Baldwin na barana

Nie. W ten sposób rani swoją żonę!

3
Justin Bieber z Hailey Baldwin

Nie widzę w tym nic złego - przecież napisał, że to Hailey jest jego żoną i na jej punkcie oszalał

4
Justin Bieber i Selena Gomez gdy byli parą

Nie wierzę, że kocha Hailey. Myślę, że wciąż tęskni za Seleną