Justin Bieber trzy tygodnie temu powrócił z długiego pobytu w Nowym Yorku do Los Angeles. Tydzień po przyjeździe piosenkarz  kupił rezydencje o powierzchni ponad 6100 metrów kwadratowych w Benedict Canyon Beverly Hills. Zamieszkał tam ze swoją żoną Hailey Bieber i ich szczeniakiem Oscarem.

Justin Bieber kupił dom za 8,5 miliona dolarów. Wnętrza robią wrażenie

W poniedziałek gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych długie oświadczenie. Czytamy, że dochodzi już do siebie po depresji i teraz zamierza skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. Dlatego też Kanadyjczyk ogłosił, że zawiesza karierę. Na tym się nie skończyło.  Jedno zdanie wywołało masę spekulacji.

Pod koniec trasy nie byłem emocjonalnie gotowy, by dać wam najlepsze koncerty, których oczekujecie (…). Teraz skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym „kick-ass” albumem tak szybko, jak to tylko możliwe

– czytamy w oświadczeniu.

Justin Bieber będzie ojcem?

Fani szybko wyłapali to jedno zdanie: „być ojcem, którym chcę być”. 

Czy właśnie powiedziałeś, że będziesz ojcem

Ojciec? czy to oznacza, że dziecko Bieber jest w drodze?

Co oznacza ojciec?

Czy Ty będziesz ojcem?

– czytamy w komentarzach.

Hailey Bieber czule tuli przygnębionego męża. „Czytał Biblię”

Jakiś czas temu Hailey Bieber wyznała w jednym z wywiadów, że chce mieć dziecko z Justinem, jednak nie w najbliższym czasie.

Czy to oznacza ciążę nieplanowaną?

*EXCLUSIVE* A downcast Justin Bieber finds comfort in Wife Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
PREMIUM EXCLUSIVE Justin Bieber And Wife Hailey Baldwin Rekindle Their Romance At The Beach