Justin Bieber i Hailey Bieber wrócili z Nowego Yorku i obecnie przebywają w Kalifornii. Ostatnio paparazzi przyłapali ich szczęśliwych na plaży Laguna. Fani pary odetchnęli z ulgą, bo tydzień temu pomiędzy nimi doszło publicznie do zgrzytu. Podobno mieli pokłócić się o Kendall Jenner.

Justin Bieber i Hailey Baldwin OSTRO się pokłócili. Poszło o byłą Justina – Kendall Jenner

Justin Bieber z mamą

Dzisiaj fotoreporterzy przyłapali Justina Biebera, kiedy rodzinnie odpoczywał w parku na trawie. Na zdjęciach widzimy uroczą Hailey Bieber w koszuli Justina, mamę Justina – Pattie Mallette oraz ich szczeniaka.

Mama artysty – Pattie Mallette powiedziała dla serwisu TMZ, że „jest dumna ze swojego syna, to w jaki sposób sobie radzi z presją. Żyje w centrum uwagi, musi być to dla niego bardzo trudne”. Tym samy nie potwierdziła, że Bieber leczy się na depresję.

Justin Bieber przerywa milczenie. Publicznie wypowiedział się na temat swojej choroby

Jak widać, piosenkarz wraca już do zdrowia po kilkumiesięcznej depresji. Z tego powodu musieli też przełożyć planowane wesele. Być może dlatego wrócili z Nowego Yorku, aby zorganizować przyjęcie. Ostatnio też pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie. Jednak trzeba przyznać, że gdyby się nie dogadywali, to nie spędzaliby tyle czasu razem.

Żona Biebera na swoim instastories poradziła też swoim obserwatorom, aby nie wierzyli w to, co piszą w Internecie. Dodała grafikę „Fake News”

Justin Bieber

Justin Bieber