Ostatnie samopoczucie Justina Biebera nie jest najlepsze. Gwiazda regularnie chodzi na terapię i walczy z objawami depresji. Jego żona – Hailey Bieber, bardzo go wspiera.

Justin Bieber czuje się fatalnie. Jest z nim coraz gorzej (ZDJĘCIA)

Justin Bieber i Hailey Bieber mieli przygotowywać wesele, jednak z powodu choroby Justina wszystko przełożyło się w czasie. Na chwilę obecną nie ma informacji, kiedy planują zorganizować wesele dla najbliższych przyjaciół i rodziny.

Justin bardzo poświęcił się małżeństwu – mimo że Selena Gomez była jego bratnią duszą, postanowił całkowicie się od niej odciąć. Amerykańskie media podają, że Justin świadomie odciął się od byłej dziewczyny. Chce mieć pewność, że nic się między nimi nie wydarzy i nie zrani swojej żony. Justin obawia się, że gdyby zaczął spotykać się z Seleną mógłby nie dochować wierności żonie.

Szok! Demi Lovato brała te same narkotyki, które ZABIŁY Prince’a!

A jak będzie? Czas pokaże.

Hailey Baldwin and Justin Bieber leave a therapy session in New York Hailey Baldwin, Justin Bieber
Justin Bieber and Hailey Baldwin rocked a sexy winter look while out in Brooklyn this morning Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber and Hailey Baldwin rocked a sexy winter look while out in Brooklyn this morning Hailey Baldwin
Justin Bieber and Hailey Baldwin rocked a sexy winter look while out in Brooklyn this morning Justin Bieber, Hailey Baldwin