Już na początku przyszłego roku Hailey Baldwin i Justin Bieber mają stanąć na ślubnym kobiercu. Jak na razie łączy ich jedynie przysięga złożona w urzędzie. Fani modelki i piosenkarza twierdzą, że małżonkowie tworzą parę idealną i co jakiś czas dopytują się o plany powiększenia rodziny. Najnowsze zdjęcie, którym podzieliła się modelka, znów wywołało lawinę pytań.

Justin Bieber w NOWEJ fryzurze ćwiczy razem z żoną (ZDJĘCIA)

Hailey pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z mamą. Niektórzy zauważyli, że modelka wyglądała jak chłopczyk. Fani są niemal pewni, że piękność już niedługo ogłosi światu, że spodziewa się dziecka:

Kiedy mały Bieber?

– Jesteś w ciąży?

– pisali, a niemal w każdym komentarzu oznaczali słynnego piosenkarza.

Modelka jakiś czas temu przyznała, że czuje presję macierzyństwa i nie znosi, gdy obcy ludzie wtrącają się w jej prywatne sprawy, szczególnie te dotyczące relacji z Bieberem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebrytka postanowiła zbudować dalszą karierę własnie na związku z gwiazdorem. Niedawno zastrzegła frazę Hailey Bieber jako znak towarowy i uwielbia pozować przed obiektywami wścibskich paparazzi.

Justin Bieber wciąż DZWONI do Seleny Gomez

Powinna być bardziej konsekwentna?

Hailey Baldwin TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani nie mają wątpliwości.

Hailey Baldwin TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani nie mają wątpliwości.