Hailey Bieber (23 l.) wie jak zaskoczyć swojego męża. Modelka zaledwie kilka dni temu obchodziła swoje urodziny, a już zdążyła się zrewanżować prezentem, i to nie byle jakim. Bieber postanowiła zaskoczyć męża podarunkiem bez okazji. Trzeba przyznać, że wykosztowała się. Kto chciałby mieć taką żonę, która daje prezenty bez okazji?

Hailey Bieber dała nam znak, że jest W CIĄŻY? (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber podarowała mężowi lepszy prezent bez okazji, niż on jej na urodziny!

Hailey Bieber bardzo szybko odwdzięczyła się mężowi, ponieważ zaledwie kilka dni po ukończeniu 23 roku życia podarowała mu kosztowny prezent bez okazji. Modelka sprawiła, że jej mąż szalał z radości, gdy podarowała mu luksusowy naszyjnik wysadzany diamentami. Musimy przyznać, że prezent Hailey jest ładniejszy, niż to co dostała na urodziny od męża.

Justin na swoim Instagramie postanowił pochwalić się, jak wspaniały prezent wybrała mu jego żona. Pokazał zdjęcie ogromnego naszyjnika, który wygląda jak typowy kajdan – z tą różnicą, że ten należący do Biebera jest luksusowy i szalenie drogi! Naszyjnik Justina pochodzi z ekskluzywnej firmy jubilerskiej LA Jadelle Beverly HillsNawet na słabo oświetlonym zdjęciu widać, że łańcuch miesi się wszystkimi kolorami i wygląda na bardzo ciężki. Żona Justina doskonale wie, co podarować swojemu mężowi. 

Co Hailey Bieber dostała na urodziny od męża?

Urodziny Hailey odbyły się zaledwie 5 dni temu. Z tej okazji, Justin podarował swojej żonie błyszczący, diamentowy zegarek, który jak udało się ustalić, mógł kosztować około 210 tysięcy złotych. Naszyjnik od Hailey w całości pokryty jest białym złotem i diamentami, a jego rynkowa wartość wynosi 360 tysięcy złotych! Dla przypomnienia, nawet nie jest blisko do urodzin Justina. To się nazywa prezent bez okazji!

Justin Bieber chwali się na Instagramie prezentem od żony:

View this post on Instagram

@jadellebh got the ice on lock

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Chcielibyście otrzymywać takie prezenty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

W takim makijażu Hailey Bieber jeszcze nie wiedzieliście. Modelka wygląda jak prawdziwa kocica!

Hailey Bieber w odważnej stylizacji BEZ stanika. Wiedzieliście, że ma kolczyk w TYM miejscu? (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber podniosła bluzę i pokazała wyćwiczone mięśnie brzucha

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.FORUM/ Backgrid USA 

Fot.FORUM/BACKGRID UK