Hailey Bieber (22 l.) ma za sobą intensywny okres. Przygotowania do ślubu, wyjście za mąż za Justina Biebera a teraz powrót do pracy. Supermodelka pojawiła się na evencie marki Calvin Klein, której została twarzą. Co ciekawe w kampanii wystąpił razem z nią jej mąż, jednak nie towarzyszył Hailey na ściance.

Hailey Bieber w odważnej stylizacji BEZ stanika. Wiedzieliście, że ma kolczyk w TYM miejscu? (ZDJĘCIA)

Seksowna Hailey Bieber na imprezie Calvina Kleina

Hailey Bieber w wielkim stylu powróciła do pracy. Modelka do tej pory była zaaferowana przygotowaniami do ślubu kościelnego z Justinem Bieberem. Hailey pojawiła się w Berlinie na imprezie z Calvinem Kleinem. Blond piękność pokazała się w podkreślającej figurę stylizacji. Jej mąż, który wystąpił razem z nią w reklamie Calvina Kleina, został w Los Angeles. Czyżby początki kłopotów w raju?

Hailey tego dnia wyglądała oszałamiająco. Modelka podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę obcisłym topem w logo Calvina Kleina. Do stylizacji dobrała woskowane, czarne spodnie z wysokim stanem. Bieber pracuje jako modelka, więc należy do wysokich osób. Tego dnia jej nogi wyglądały na dłuższe niż zazwyczaj, a wszystko przez eleganckie szpilki w kolorze śliwkowym.

Zielony makijaż Hailey Bieber

Żona Justina Biebera nie szalała z dodatkami. Postawiła jedynie na duże, złote kolczyki, a na palcu z daleka lśnił jej diamentowy pierścionek zaręczynowy. Wyglądała uroczo w pokręconych włosach. Największą uwagę skupiał mocny makijaż Hailey. Modelka rzadko pokazuje się w takim wydaniu. Zazwyczaj stawia na naturalny look. Tym razem podkreśliła swoje zalotne spojrzenie mocnym smokey-eye. Makijaż został utrzymany w jasnozielonym odcieniu.

Makijaż Hailey Bieber na event Calvina Kleina:

Hailey Bieber

Fot.FORUM/Backgrid UK

Hailey Bieber

Fot.FORUM/Backgrid UK

Pasował jej tak mocny makijaż?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez broni Hailey Bieber. Wokalistka wystosowała apel do fanów!

Hailey Bieber podniosła bluzę i pokazała wyćwiczone mięśnie brzucha

Urocze! Justin i Hailey Bieberowie po ślubie wybrali się na piknik