Justin Bieber (26 l.) był zmuszony do przekazania złych wieści i wcale nie był to żart na prima aprilis. Wokalista zasmucił wszystkich fanów i poinformował, że najprawdopodobniej nie będzie koncertował aż do końca 2020 roku.

Justin Bieber i Hailey traktują kwarantannę w Kanadzie jak miesiąc miodowy – nagrali razem Tik Tok’a

Hailey pociesza męża po odwołaniu trasy koncertowej

Z powodu koronawirusa wielu z nas jest zmuszonych do odwołania swoich planów, jednak zdrowie jest najważniejsze. Z tego samego założenia wyszedł wokalista Justin Bieber, który wczoraj musiał zasmucić wszystkich fanów czekających na jego trasę koncertową. Bieber podał do wiadomości, że najprawdopodobniej nie będzie koncertował aż do końca tego roku.

Hailey doskonale wie, jak wprowadzić „odrobinę słońca” w pochmurny dzień Justina – nawet jeśli przesłoniły go złe wieści.

1 kwietnia artysta ujawnił, że przekłada trasę koncertową Change, która pierwotnie miała trwać od maja do września. Krótko po ujawnieniu przykrych wiadomości, Hailey przygotowała coś weselszego dla wszystkich fanów pary: modelka udostępniła urocze zdjęcie, na którym całuje męża w usta.

Wdzięczna za odrobinę słońca  – podpisała zdjęcie modelka

View this post on Instagram

grateful for some sunshine today 🌻

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Małżeństwo przebywa w Kanadzie, rodzinnym kraju Justina. Para codziennie spaceruje na świeżym powietrzu. Na udostępnionej fotce oboje małżonkowie mieli na sobie ciepłe bluzy z kapturem, a Hailey pocałowała męża prosto w usta. Jest dla niego ogromnym wsparciem.

LUKSUSOWE mieszkanie Justina Biebera

Informowaliśmy, że Justina i Hailey cieszy czas pandemii, bo mogą go spędzić razem. Młode małżeństwo mimo przykrych okoliczności czuje się jak na drugim miesiącu miodowym. Wspólnie nagrywają Tik Toki i wypoczywają, co chętnie pokazują na swoich mediach społecznościowych.

Czekaliście na trasę koncertową wokalisty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hailey Bieber robi fotki Justinowi na Instagram!

Jennifer Lopez NIC sobie nie robi z epidemii koronawirusa i nadal chodzi na siłownię (ZDJĘCIA)

OMG! Justin Bieber wrócił do swojego starego WIZERUNKU!

Hailey Bieber wychodzi ze sklepu z ekskluzywną bielizną.

Hailey Bieber, Fot.Forum/X17

Hailey Bieber i Justin Bieber razem na ściance, Justin zrobił romantyczny gest wobec żony.

Hailey i Justin Bieber, Fot.Forum/Mega Agency