Koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie. Epidemia dotknęła wielu ludzi, nie omija także znanych osób. Zarażeni okazują się być politycy, aktorzy, sportowcy. Które znane osoby zostały zdiagnozowane pozytywnie i mają Covid-19?

Boris Johnson MÓGŁ ZARAZIĆ Królową Elżbietę koronawirusem? Jest OŚWIADCZENIE

Gwiazdy i znane osoby zarażone koronawirusem

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson – para aktorów zaraziła się koronawirusem w Australii.  Wyszli już ze szpitala, czują się lepiej i kontynuują leczenie w domu.

Tom Hanks i Rita Wilson na ściance

Tom Hanks, Rita Wilson fot. Forum/Reuters

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Olga Kurylenko – 40-letnia aktorka, która wcieliła się w Camille w 22. części filmu o przygodach Jamesa Bonda, została zdiagnozowana pozytywnie na koronawirusa. Na szczęście wyzdrowiała!

View this post on Instagram

Happy Sunday!

A post shared by Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) on

Boris Johnson – premier Wielkiej Brytanii również został zdiagnozowany pozytywnie na Covid-19. Czuje się dobrze i swoje obowiązki wykonuje w domu.

Boris Johnson ma koronawirusa

Boris Johnson ma koronawirusa fot. Forum/Reuters

Książę Karol – koronawirus nie ominął również rodziny królewskiej. 71-letni książę Walii został poddany testowi, który pokazał wynik pozytywny. Jest w dobrej formie. Jego żona księżna Camilla jest zdrowa.

Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol ma koronawirusa fot. Forum/Reuters

Książę Albert II Grimaldi – książę Monako również ma koronawirusa. Jego stan zdrowia jest określany jako dobry. Wcześniej zdiagnozowano Covid-19 u Serge’a Telle, Ministra Stanu Monako.

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Książę Albert II z rodziną

Książę Albert II z rodziną fot. Forum/Reuters

Till Lindemann – lider zespołu Rammstein, zaraził się koronawirusem i leży w szpitalu pod aparaturą. Stan muzyka określano jako krytyczny. Według doniesień zagranicznych mediów zagrożenie życia minęło, a jego stan poprawia się.

Till Lindeman, lider zespołu Rammstein

Till Lindeman, lider zespołu Rammstein fot. Forum/Tass

Bartosz Bereszyński – koronawirus jest też wśród sportowców. Zarażony jest polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy we włoskim klubie UC Sampdoria. Czuje się dobrze.

Daniele Rugani i jego żona – zarażony jest też piłkarz Juventusu, grający na pozycji obrońcy. Okazało się, że zaraził swoją żonę, która jest w ciąży. Występujący w tej samej drużynie Wojciech Szczęsny musiał odbyć kwarantannę.

Partnerka piłkarza zarażona koronawirusem. Jest w 4. miesiącu CIĄŻY

Idris Elba – aktor znany z „Avengersów” miał kontakt z osobą zarażoną i okazało się, że również ma koronawirusa.

Harvey Weinstein – producent filmowy, który przebywał w areszcie, miał być jednym z dwóch więźniów, którzy zostali zdiagnozowani pozytywnie na koronawirusa. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że jest w złym stanie zdrowia.

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein fot.Forum/Reuters

Natalie Horler – wokalistka zespołu Cascada, znanego z hitu „Everytime We Touch”, zaraziła się koronawirusem.

Mój przypadek będzie najprawdopodobniej łagodny, więc najważniejszą rzeczą jest chronić inne osoby, które mogą być zagrożone. Proszę Was wszystkich, zostańcie w domach — napisała.

Andzia z „Warsaw Shore” – pozytywnie na koronawirusa została zdiagnozowana polska celebrytka, która pracowała za granicą.

Michał Woś – minister środowiska zaraził się koronawirusem razem ze swoją żoną i córką. Są w dobrym stanie.