Justin Bieber (26 l.) i Hailey Bieber (23 l.) postanowili opuścić Stany Zjednoczone, gdy epidemia koronawirusa przeniosła się z Chin na pozostałe części świata. Jak można zobaczyć na ich kontach społecznościowych, młode małżeństwo doskonale się bawi podczas domowej kwarantanny. Co takiego robią? Sprawdźcie sami.

Hailey Bieber robi fotki Justinowi na Instagram!

Justin Bieber z żoną Hailey nie nudzą się podczas domowej kwarantanny

Justin wraz z Hailey wyjechali do Kanady, do rodzinnego miasta Biebera, by tam przeczekać okres domowej kwarantanny. Artyście bardzo zależało, by przedostać się do Kanady przed zamknięciem granic, ponieważ jest to jego dom i miejsce, w którym czuje się najbezpieczniej razem z żoną, podczas tej pandemii.

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, że Justin i Hailey świetnie się czują i doceniają ten czas, który mają podczas przymusowej kwarantanny domowej. Nie narzekają, tylko są wdzięczni są te wspólne chwile.

Nawet w obliczu światowej pandemii Justin i Hailey starają się patrzeć na pozytywne strony i zamknięcie w domu kojarzy im się z miesiącem miodowym – kiedy byli tylko dla siebie.

Justin i Hailey traktują ten czas razem prawie jak miesiąc miodowy . Relaksują się i spędzają wolny czas oglądając telewizję i filmy. Modlą się razem, a on śpiewa jej piosenki, a oni po prostu są blisko i starają się zabić czas, jak tylko mogą – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z HollywoodLife

Justin Bieber tańczy z Hailey na Tik Tok’u:

Wygląda na to, że młode małżeństwo doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i nie opuszczają domu. Justin i Hailey chcą swoją rozpoznawalność wykorzystać do tego, by promować słuszne zachowania.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

A Wy, co robicie z nadprogramowym czasem wolnym?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Justin Bieber wrócił do swojego starego WIZERUNKU!

MILION euro na walkę z koronawirusem od Anny i Roberta Lewandowskich

Hailey i Justin Bieber planują kupić willę od Madonny za 33,5 MILIONA dolarów (FOTO)

Justin Bieber i Hailey Bieber przyłapani przez fotoreporterów

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot.Forum/X17

Hailey Bieber robi mężowi zdjęcia na Instagrama

Hailey i Justin Bieber. Fot.Forum/Backgrid USA