Dzięki Bitwie na głosy Halinka Młynkova znów wróciła do obiegu. Zdjęcie piosenkarki pojawiło się właśnie na okładce najnowszego Twojego Stylu.

W magazynie wokalistka (wraz z innymi postaciami show-biznesu) wspomina swoje dzieciństwo. Mówi o wymagającym ojcu i przyjaźni, która przetrwała do dziś:

Wiedziałam, że nie mam szans na zabawę, dopóki nie odrobię lekcji i nie poćwiczę na fortepianie. Ojciec był człowiekiem z zasadami. Mama nie podważała jego decyzji. Czuliśmy przed nim respekt i bez negocjacji robiliśmy to, co do nas należało. Trochę zazdrościłam koleżankom luzu – wspomina Halinka.

Zajęcia pozalekcyjne spowodowały, że z roku na rok coraz bardziej oddalałam się od moich podwórkowych koleżanek, aż w końcu całkowicie przestałam się z nimi spotykać – snuje dalej swe wspomnienia Młynkova. – Moją najlepszą przyjaciółką była Katka, młodsza o dwa lata. Widywałam ją tylko w weekendy i w wakacje. Na co dzień mieszkała w Hawierzowie. Tata ją lubił, bo miała ambicje. Okna naszych pokoi zwrócone były do siebie. Przeciągnęłyśmy pomiędzy nimi linkę jako symbol łączącej nas więzi i wysyłałyśmy do siebie listy.

Fragmenty wywiadu z Młynkovą znajdziecie TUTAJ, a cały artykuł w papierowym wydaniu magazynu Twój Styl.

\"\"

\"\"