Halle Berry (53 l.) od zawsze należała do osób wysportowanych i szczupłych. Sport jest częścią życia aktorki, która nie wyobraża sobie nie zrobić treningu po ciężkim dniu w pracy. Teraz Berry trenuje więcej niż zazwyczaj. Wszystko za sprawą nowej roli, do której pieczołowicie się przygotowuje. Halle musi być w rewelacyjnej formie.

Córka Halle Berry jest już taka DUŻA! Podobna do mamy?

Halle Berry pokazuje wyćwiczony brzuch w wieku 53 lat!

53-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego niesamowicie wyrzeźbionego brzucha i musimy przyznać, że jesteśmy ZAZDROŚNI. Aktorka ciężko trenuje do nowego filmu, który reżyseruje i przy okazji, w którym gra rolę wojowniczki MMA. Berry stara się ćwiczyć 5 razy w tygodniu, czasami treningi ma dwa razy dziennie. Do tego dochodzi odpowiednio zbilansowana dieta i dodatkowo medytacja.

Nie ma lepszego uczucia niż ustalenie celu i osiągnięcie go – napisała pod postem aktorka
Gwiazda powiedziała w rozmowie z EW, że spędziła około pięciu miesięcy trenując do roli i w dalszym ciągu kontynuuje intensywne treningi. Berry publikuje filmy treningowe i zdjęcia z siłowni w każdy piątek, w ramach hashtagu #FitnessFriday, wraz z inspirującymi wiadomościami. Ma to na celu zachęcić jej obserwatorów do zwiększenia aktywności fizycznej. Aktorka udowadnia, że wiek to tylko liczba i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

Halle Berry pokazuje formę życia na Instagramie 

Zazdrościcie jej umięśnionego ciała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Halle Berry nie przejmuje się, że jest po 50-tce; ZASZALAŁA z fryzurą

51-letnia Halle Berry TOPLESS. Zdradziła sekret TAKIEJ sylwetki (Instagram)

Przez tę sukienkę Gosi Baczyńskiej Halle Berry trafiła na języki

Halle Berry

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Halle Berry

Fot.FORUM/BACKGRID USA