Książę Harry znów zostawił małżonkę i dzieci, by przylecieć do ojczyzny. Syn króla pojawił się w Europie, by uhonorować zmarłą rok temu królową Elżbietę II, a przy okazji pojawić się w kilku miejscach związanych z jego działalnością charytatywną WellChild. Harry związany jest z fundacją od 15 lat.

Rozbawiony jak dziecko książę Harry kibicuje Messiemu [wideo]

Jednak Harry prawdopodobnie nie zobaczy podczas swojej krótkiej wizyty swojego ojca, króla Karola III, ani brata, księcia Williama. Podobno nadal nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów.

Nie wiadomo czy nie specjalnie – William przebywał dzisiaj w Dorset – 160 km od Londynu, odwiedzając Bournemouth AFC i kawiarnię Pret-A-Manger w ramach swojej kampanii walki z bezdomnością.

Książę Harry znów solo w Londynie

Książę Harry ponownie odwiedził Wielką Brytanię bez swojej żony Meghan Markle i ich dzieci – księcia Archiego (4 l.) i księżniczki Lilibet (2 l.). Gdy ten przyleciał do Europy, Meghan świętowała 42. urodziny Beyonce na koncercie w Kalifornii.

Książę Harry znów uderza w rodzinę, „Nie miałem żadnego wsparcia”

Książę Harry już za 2 dni pojawi się w Düsseldorfie, na inauguracji igrzysk Invictus Games. W Niemczech ma do niego dołączyć Meghan Markle, która na tę okazję podobno przygotowała własną przemowę.