Nareszcie widać, że książę Harry (38 l.) bawi się doskonale. Książę Sussex bawił się jak dziecko, oglądając w niedzielę mecz Inter Miami z Los Angeles FC, 2 dni po tym, jak sfotografowano go, jak wyglądał „nieszczęśliwie” podczas trasy koncertowej Beyoncé „Renaissance”.

Meghan Markle w cekinowej spódnicy bawi się doskonale na koncercie Beyonce

Oglądając Lionela Messiego w akcji kamera przyłapała księcia Harry’ego, jak uśmiechał się i klaskał do publiczności, podnosił się z miejsca i wyglądał na bardzo szczęśliwego. Na meczu piłki nożnej nie towarzyszyła mu Meghan Markle (42 l.).

Podobnie na koncercie doskonale bawiła się Meghan Markle i jej mama Doria Ragland. Sam książę Harry, „Wyglądał na najbardziej nieszczęśliwego typa” i od razu stał się gwiazdą memów.

Książę Harry bawi się doskonale na meczu Messiego

Po koncercie Beyonce w sieci pojawiły się komentarze. Niektórzy nazywali Harry’ego „pokrewną duszą”, przy czym jeden porównał księcia do „jakiegokolwiek innego chłopaka/męża, którego zmuszono do pójścia na koncert Beyoncé”.

Książę Harry znów uderza w rodzinę królewską, „Nie miałem żadnego wsparcia”

W zeszłym miesiącu Markle wybrała się na jeden z koncertów Taylor Swift bez męża, ponieważ Harry był w wtedy w podróży służbowej w Tokio.