Joanna Przetakiewicz w ramach swojej organizacji społecznej Era Nowych Kobiet powołuje sztab kryzysowy i akcję społeczną – #Nowa Era Wspiera. Głównym celem przedsięwzięcia jest wsparcie kobiet w czasie epidemii koronawirusa.

Joanna Przetakiewicz wygląda w tej stylizacji jak Jennifer Lopez!

Zadaniem, które w pierwszej kolejności postawiła przed sobą Joanna Przetakiewicz z akcją #Nowa Era Wspiera jest powołanie sztabu ekspertów – specjalistów z wielu dziedzin. Celem jest niesienie pomocy kobietom, które w wyniku kryzysu związanego z epidemią koronawirusa zmagają się aktualnie z wieloma problemami. #Nowa Era Wspiera zaprasza do współpracy firmy, organizacje, fundacje i osoby fizyczne, które chcą wesprzeć wszystkie kobiety potrzebujące pomocy w związku z trudną sytuacją, która zaistniała nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Celem akcji jest pomoc merytoryczna w zakresie: prowadzanych przez kobiety biznesów, komunikacji, finansów, HR, pomocy prawnej, ale także wsparcia psychologicznego, profilaktyki zdrowia. Na pokładzie sztabu działają już psychologowie, w tym dziecięcy, praktycy biznesu, prawnicy, ekonomiści, interniści, dietetycy, czy specjaliści HR i zdrowia, reklamy i marketingu.

Joanna Przetakiewicz pokazała KUCHNIĘ w swoim londyńskim DOMU: nawet Magda Gessler jest pod wrażeniem

W obliczu nowych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć kobiety w tym nadzwyczajnym czasie, chcemy się dzielić wiedzą, która ułatwi im bieżące funkcjonowanie. Wiem, że kobiety potrzebują dzisiaj pilnych i konkretnych porad, czy po prostu grupy, do której mogłyby przynależeć i ją współtworzyć. Na podstawie moich doświadczeń z Erą Nowych Kobiet wiem, że udało się nam pomóc wielu osobom. To niesamowite, jak dziewczyny znajdują sposoby ale przede wszystkim zapał do działania, gdy tylko otrzymają pewien rodzaj wsparcia, inspiracji z naszej strony. Realna pomoc, to nie tylko wsparcie potrzebujących, to ważne narzędzie w budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie, bycia potrzebnym – mówi Joanna Przetakiewicz. Joanna od ponad roku realizuje spotkania, warsztaty w całej Polsce pod hasłem „Szczęścia można się nauczyć”. Osoby szukające porad ekspertów mogą wchodzić na www.nowaerawspiera.pl – to nowo powstała platforma komunikacji z ekspertami dla wszystkich kobiet, które potrzebują realnego wsparcia merytorycznego. 

WOW! Ukochany Joanny Przetakiewicz NIEŹLE ją zaskoczył!

Z ekspertami będzie też można porozmawiać 2 razy w tygodniu za pośrednictwem czatu na fanpage Era Nowych Kobiet na FB. Najczęściej powtarzające się tematy zostaną opublikowane w formie postów.

View this post on Instagram

POWOŁUJEMY DORADCZY SZTAB KRYZYSOWY. Przejdziemy przez to wszystko RAZEM ♥️ 🔴#NowaEraWspiera Niezależnie od okoliczności, chcemy dawać Ci siłę, radość, wsparcie i motywację. Dlatego, jeśli choć przez chwilę poczułaś się ostatnio zmartwiona lub samotna nie pozwolimy Ci tkwić w tym dłużej. BĄDŹMY W TYM RAZEM! Szukajmy rozwiązań. Wspólnie. ♥️ JUŻ OD DZIŚ możesz BEZPŁATNIE skorzystać z porady eksperta takich dziedzin jak: 🔴psychologia 🔴 psychologia dziecięca 🔴 prawo, biznes 🔴 HR 🔴 zdrowie & dietetyka, 🔴 ekonomia 🔴 edukacja Ekspertami są wolontariusze, którzy chcą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i wspierać każdą z nas. Wraz z naszym sztabem kryzysowym zapewniamy Ci możliwość indywidualnej konsultacji. Możesz pytać o co chcesz. Kiedy chcesz i ile potrzebujesz. Chcemy Cię wspierać i inspirować do zmian. To naprawdę proste ❗️ 1. #zostańwdomu 2. Wejdź na stronę www.nowaerawspiera.pl 3. W formularzu określ kategorię eksperta, do którego kierujesz swoją wiadomość. 4. Opisz swój problem (max.300 słów) 5. Wpisz adres e-mail, wyślij i oczekuj na odpowiedź eksperta. ALE TO NIE KONIEC! Nasze Social media od dzis również posłużą Ci jako źródło pełne rozwiązań i porad eksperckich. 🔴 Od tej pory, na naszym Facebooku ukazywać się będą dodatkowe porady ekspertów w różnym zakresie. 🔴 Będziesz mogła wziąć także udział w Q&A (czat) na żywo, podczas którego ekspert z danej dziedziny odpowie na pytania użytkowniczek. 🔴A już jutro (24.03) widzimy się. Oczywiście online, bo #Kwarantanna 🙂 na Facebooku @eranowychkobiet_klub Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie ♥️ . . . . #eranowychkobiet #koronawirus #pomocedydaktyczne

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on