Hollywood jest w szoku po informacjach o rozstaniu Hugh Jackmana (54 l.) i Deborry-Lee Furness (67 l.). Ich historia miłosna dobiegła końca po prawie 30 latach małżeństwa.

Problemy zdrowotne: Hugh Jackman przeszedł kolejne biopsje

Byliśmy błogosławieni możliwością spędzenia razem prawie trzydziestu lat jako mąż i żona w cudownym, pełnym miłości małżeństwie […] Nasza podróż się teraz zmienia i postanowiliśmy się rozstać, aby kontynuować nasz indywidualny rozwój, brzmi ich wspólne, oficjalne oświadczenie opublikowane w magazynie People.

W oświadczeniu podpisanym „Deb i Hugh Jackman” znajdował się podpis, „To jedyne oświadczenie, które którekolwiek z nas złoży”.

Hugh Jackman rozwodzi się po 27 latach małżeństwa

Aktorzy, którzy pochodzą z Australii, poznali się na planie australijskiego serialu „Correlli” w 1995 roku. Od tamtej pory byli nierozłączni. Mimo widocznie szczęśliwego związku krążyło wiele pogłosek na temat jego orientacji seksualnej i 13-letniej różnicy wieku.

Hugh Jackman błaga Akademię Filmową, by nie nominowali Ryana Reynoldsa

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness pobrali się w 1996 roku i mają dwójkę adoptowanych dzieci, Oscara Maximiliana Jackmana (23 l.) i Avę Eliot Jackman (18 l.). Pata starała się o biologiczne dzieci, jednak nawet zabiegi in-vitro nie pomogły spełnić ich marzeń.

Hugh Jackman Fot. Photo by Charles Guerin/ABACAPRESS.COM

Fot. Photo by Charles Guerin/ABACAPRESS.COM