Hugh Jackman (54 l.) znów ma problemy zdrowotne i znów obawia się raka… Australijski aktor przeszedł ostatnio 2 biopsje po tym, jak jego lekarz zauważył „drobne zmiany naskórne”, które potencjalnie mogą być rakiem podstawnokomórkowym, czyli najczęstszą postacią raka skóry.

Żonę Hugh Jackmana wkurzają plotki o tym, że jej mąż jest gejem

W 2017 roku gwiazdorowi w ciągu 2 lat usunięto aż 6 nowotworów skóry z twarzy. W 2021 roku uzyskał niejednoznaczny wynik po biopsji skóry z okolic twarzy, ujawniając, że najgorsze, co może być, to BCC (rak podstawnokomórkowy skóry).

Teraz Hugh Jackman z plastrem na nosie, podzielił się wiadomością w wideo na Instagramie i wezwał swoich fanów do ostrożności na słońcu.

Hugh Jackman ma znów podejrzenie raka skóry

Cześć ludzie. Chciałem, żebyście usłyszeli to ode mnie, na wypadek, gdyby ktoś zobaczył mnie na ulicy, czy cokolwiek […] Właśnie miałem zrobione dwie biopsje. Właśnie poszedłem do mojego lekarza, dr Irona, który jest niesamowity […] Dowiem się za dwa, trzy dni i jak tylko będę wiedział, dam was znać […] Przypomnijmy, że podstawnokomórkowy w świecie nowotworów skóry jest najmniej niebezpieczny ze wszystkich, wyznał Hugh Jackman.

Hugh Jackman zsikał się na scenie

Hugh Jackman przyznał, że plamy posłoneczne, które wycina ze skóry, pochodzą z czasu spędzonego na świeżym powietrzu 25 lat temu. Następnie przypomniał fanom, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Proszę nosić krem ​​przeciwsłoneczny. To po prostu nie jest tego warte […] Bez względu na to, jak bardzo chcesz się opalić, zaufaj mi, zaufaj mi, zaufaj mi […] A jeśli choć jednej osobie wbiję do głowy stosowanie kremu z wysokim filtrem SPF, to jestem szczęśliwy, dodał.

Hugh Jackman i Sutton Foster  Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

jackman-hugh-5