Na początku sierpnia 2023 roku serca fanów popularnego serialu HBO „Euforia” złamała informacja o śmierci 25-letniego Angusa Clouda, który wcielał się w postać uwielbianego przez widzów handlarza narkotyków o imieniu Fez i najlepszego przyjaciela granej przez Zendayę bohaterki – Rue.

Młody aktor został odnaleziony w domu przez swoją matkę, a prawdopodobną przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków. Tragiczna śmierć Angusa nastąpiła zaledwie kilka tygodni po pogrzebie jego ukoochanego ojca, z którym był bardzo zżyty.

Szok! 25-letni gwiazdor „Euphorii” nie żyje. Prawdopodobne przedawkowanie

Nie żyje Kevin Turen, jeden z producentów hitu HBO „Euforia”

Niestety, to nie koniec tragicznych informacji związanych z serialem i pracującymi nad nim osobami. 12 listopada portal Deadline poinformował o śmierci 44-letniego Kevina Turena, jednego z producentów „Euforii”.

Producent miał na swoim koncie ponad 40 tytułów filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych oraz seriali, jednak największą popularność przyniosły mu współprace z Samem Levinsonem, z którym stworzył nie tylko „Euforię” ale również „Assassination Nation” czy „Malcolm i Marie”. Jego ostatnim projektem był „Idol” z Lily-Rose Depp i The Weeknd w rolach głównych.

Na ten moment nieznane są przyczyny śmierci 44-latka. Informację o jego odejściu potwierdził ojciec Kevina:

Kevin był niesamowicie wyjątkowy, a świat będzie bez niego gorszym miejscem.

Turen pozostawił w żałobie żonę oraz dwójkę dzieci.

Zendaya zabiera głos po śmierci Angusa Clouda. Pożegnała go w emocjonalnym wpisie

pasekkozak