Honorata Skarbek jest polską piosenkarką, która zadebiutowała w 2011 roku ze swoim albumem studyjnym „Honey”. Dziś Honorata wciąż wypuszcza nowe hity, jednak swoją działalność skupia przede wszystkim na mediach społecznościowych i rozwijaniu kariery influencerki.

Honorata Skarbek wyznaje, że jej urodziny w MTV były wyreżyserowane

Honorata Skarbek bez STANIKA!

Honorata Skarbek pojawiła się na „Bestsellerach Empiku 2023”. Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć zarówno ją, jak i całą plejadę gwiazd. W wydarzeniu wzięli udział: Piotr Stramowski, Agnieszka Więdłocha, Klaudia Szafrańska, Robert Makłowicz, Joanna Opozda, Julia Wieniawa i inni.

Celebryci na domówce Tidal: Katarzyna Sokołowska, ciężarna Sylwia Nowak, Honorata Skarbek, Natalia Szroeder

Czerwony dywan błyszczał od stylizacji gwiazd. Wieniawa zdecydowała się na czerwoną sukienkę na ramiączkach, Joanna Opozda postawiła na klasyczną czerń, a mężczyźni pojawili się w szykownych garniturach.

Honorata Skarbek z mamą wspomina walkę z BIAŁACZKĄ: „To jeden z najgorszych bólów”

Honorata Skarbek zdecydowanie wyróżniła się z tłumu. Nie tylko kolorem stylizacji! Gwiazda postawiła na klasyczny, kobiecy garnitur jednak w mocnym różu. Do tego podkręciła stylizację odkrytym dekoltem bez stanika. W miejscu bielizny pojawił się siateczkowy golf z kryształkami, który zakrywał również ręce, jako kryształowe rękawiczki. Stylizację dopełniła mocno spiętym kokiem oraz dużymi kolczykami.

Honorata SKarbek

Honorata Skarbek; fot. AKPA

Honorata SKarbek

Honorata Skarbek; fot. AKPA

Honorata SKarbek

Honorata Skarbek; fot. AKPA