13 lat temu stacja MTV wyprodukowała program „Moje słodkie urodziny”. Była to polska odpowiedź na format „My Super Sweet 16”, w którym pokazywano wystawne przyjęcia amerykańskich nastolatków. W naszej rodzimej edycji jedną z bohaterek była… Honorata Skarbek. Artystka w trakcie realizacji show miała 17 lat i prowadziła już popularnego fotobloga. Jak twierdzi, to właśnie rozpoznawalność w sieci przyczyniła się do wygrania przez nią castingu. Okazuje się bowiem, że rzeczywista sytuacja materialna nie był brana pod uwagę. Bogactwo, które promowano w programie, było bowiem wyreżyserowaną historią.

Anna Kalczyńska o Szymonie Hołowni: „Mam talent był takim skokiem w bok w jego przypadku”

Honorata Skarbek wspomina udział w programie MTV

Dlaczego Honorata chciała wziąć udział w tym programie? Celebrytka przyznała na TikToku, że duża impreza urodzinowa w amerykańskim klimacie była jej marzeniem. Niestety jednak jego realizacja daleka była od wyśnionej…

Program był wyreżyserowany, a ja musiałam potem wypić piwo, które nawarzyłam, spotykając się z ogromną krytyką moich odbiorców. Ja zawsze przez lata fotoblogu, na którym zaczynałam, pokazywałam swoją prawdziwą codzienność, życie i wartości. Ludzie wiedzieli, że nie pochodzę z bogatej rodziny, że moi rodzice nie mają możliwości finansowych, żeby spełniać moje zachcianki, że mieszkam w 50-metrowym mieszkaniu z moim bratem i rodzicami, że nie przelewa się u nas – wyjawiła Honorata Skarbek.

Kasia Warnke ZACHWYCONA Szymonem Hołownią w Sejmie! „Świetnie panuje nad tą zbuntowaną klasą” (WIDEO)

Piosenkarka przyznała również, że dom, w którym zorganizowano przyjęcie wynajęto, a prezent od ojca – samochód – był… mówiąc krótko… ściemą. Honorata broniła się w social mediach, że nie zgadzała się na wiele proponowanych przez produkcję pomysłów, ale nie wszystkim „złym” rozwiązaniom udało jej się zapobiec.

Jak Skarbek wspomina tę przygodę? Okazuje się, że wcale nie z żalem. Gwiazda poprosiła również fanów, by podesłali jej archiwalne nagrania, jeśli uda im się je znaleźć.

Z perspektywy czasu uważam, że przeżyłam bardzo fajną przygodę. To było kilkanaście lat temu. Współpracę z MTV wspominam bardzo dobrze. Byłam wtedy trochę nieokrzesanym dzieciakiem, który po raz pierwszy był w telewizji i mógł zrobić coś, co wcześniej oglądał tylko na ekranie telewizora. Sama siebie wpuściłam w maliny, teraz oczywiście doskonale wiem, jak działają programy telewizyjne. Wszystko w życiu nas czegoś uczy – przyznała na nagraniu.

Joanna Opozda pręży ciało w seksownym kostiumie na Bali! Fani: „Nasza Piękna Bogini” (ZDJĘCIA)

Honorata Skarbek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Honorata Skarbek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Honorata Skarbek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

@skarbekhonorata Odpowiadanie użytkownikowi @Lola ♬ dźwięk oryginalny - Honorata Skarbek