Roksana Węgiel to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Obserwuje ją tysiące młodych fanów, którzy marzą o takiej karierze, jaką ma młoda celebrytka. Swoją drogę w show-biznesie rozpoczęła w programie „The Voice Kids”.

Ukochany Roxie Węgiel źle znosi krytykę ich związku! „Nie mogę się do dziś pogodzić z tym”

Ile kosztował outfit gwiazdy na wydarzenie MCM x VITKAC?

Młoda artystka od pewnego czasu wzbudza swoją osobą wiele kontrowersji. Jakiś czas temu młoda piosenkarka pochwaliła się, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka. Jak się okazało, wybrankiem Roxie jest o 10 lat starszy Kevin Mglej. Część internautów nie była zachwycona decyzją celebrytki. Gwiazda nie reagowała na komentarze i „dobre rady” fanów. Zamiast tego para planuje już ślub!

Roksana Węgiel znów wywołała sensację. Pozuje w białej sukni!

Kontrowersje wzbudzały również zdjęcia młodej piosenkarki, które fani uważali za niestosowne w jej wieku. Roksana Węgiel nie przejmuje się jednak hejtem kierowanym w jej stronę. Stale publikuje posty na swoich mediach społecznościowych, na których ubrana jest w to, co uważa za słuszne.

Roksana Węgiel z narzeczonym w Amsterdamie. Tłumaczy się ze swoich stylizacji

Artystka pojawiła się na wydarzeniu MCM x VITKAC w bardzo odważnej stylizacji. Pomimo iż cały outfit był w kolorze czarnym, Roxie postanowiła trochę go urozmaicić. Między innymi bardzo wyeksponowanym dekoltem. Wiemy ile mogła kosztować cała stylizacja młodej gwiazdy. Sukienka i kurtka marki Affair to koszt około 3000 zł. Czarne buty „kowbojki” kosztowały piosenkarkę około 4700 zł.  Do tego piękna torebka marki MCMxVitkac to wydatek 3000zł. Czy ta stylizacja zachwyci jej fanów?

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na wydarzeniu MCM x VITKAC; fot. AKPA

Roksana Węgiel

Roksana Węgielna wydarzeniu MCM x VITKAC; fot. AKPA

Roksana Węgiel

Roksana Węgielna wydarzeniu MCM x VITKAC; fot. AKPA