“Hotel Paradise” dopiero się rozpoczął, a już zawiódł widzów! “Mega niesprawiedliwe”
“Hotel Paradise” to polski program telewizyjny typu reality show emitowany od 2020 na antenie TVN 7. Program swoją popularność zawdzięcza głównie pięknej prowadzącej, Klaudii El Dursi.
Wiktoria z „Hotelu Paradise” znów trafiła do szpitala! „Myślałam, że już nie wytrzymam”
Widzowie zawiedzeni “Hotelem Paradise”
Niedawno wystartowała nowa 9. edycja randkowego show. Co sezon program wprowadza zmiany. W tej edycji twórcy “Hotelu Paradise” zapowiedzieli, że uczestnicy będą mogli powrócić do hotelu, jednak po tym, jak zawalczą o kolejną szansę. Do tej pory nie wiadomo, jak ta walka ma przebiegać.
Klaudia Launo z „Hotelu Paradise” jest w ciąży! Ojciec dziecka WYRZUCIŁ ją z domu
Zmieniła się także forma pierwszego poznania między uczestnikami. Nowi single zostali od razu połączeni w pary, zanim jeszcze poznali pozostałych mieszkańców hotelu. Po krótkiej pogawędce w sypialniach mogli wyjść i poznać swoich konkurentów do walki o zwycięstwo.
Zwyciężczyni „Hotelu Paradise” spodziewa się dziecka! Pokazała ciążowe zdjęcia
Początkowo nie zapowiadało się, by uczestnicy mieli wywoływać kontrowersje. Jednak w czwartkowym odcinku emocje podczas pandory rozgrzały również widzów przed telewizorami. Niestety podczas wczorajszego wieczoru prawdy odpadły dwie uwielbiane uczestniczki: Anastazja oraz Alicja. Fani programu nie omieszkali wyrazić swoich opinii w komentarzach.
- Ogólnie mega niesprawiedliwe, dwie najlepsze dziewczyny wraz z Mają, bo jedyne nie mącą;
- Ania z Olą to są takie manipulantki odpadły dwie najfajniejsze dziewczyny;
- Dziewczyny wracajcie do hotelu;
- Dlaczego prowadząca nie widzi intryg i ustawek Oli? Po takich tekstach powinni ją od razu wyrzucić;
- Bardzo przykro, że odpadły dwie piękne kobiety, na poziomie i kulturalne, a zostały dwie żmije knujące i wredne;
- Dlaczego odpadają tylko te ładne i mądre dziewczyny? – czytamy w komentarzach na profilu “Hotelu Paradise”.



Hotel Paradise” to polski program telewizyjny typu reality show emitowany od 2020 na antenie TVN 7. Program swoją popularność zawdzięcza głównie pięknej prowadzącej, Klaudii El Dursi. OSOBIŚCIE NIGDY NIE OGLĄDAM BADZIEWIA , SZKODA OCZU I PRĄDU , OD GRUDNIA MAM WYŁĄCZONY TELEWIZOR ,,, TE PROGRAMY Z PIERDOLNIĘTĄ KUCHARĄ GESSLER , PIJACZKĄ WULGARNĄ ..I OSZUSTKĄ Z FILMU PALIKOTA , DNO MORALNE CÓRKA LARA CORAZ GLUPSZA , W MAJTACH I ZOSTAWIŁA EX MĘŻA BO ZDECYDOWAŁA Z TLUSTĄ MATKĄ ŻE ON ZA BIEDNY I TYLKO BARMAN I STARA KUCHARA PODSTAWIŁA JEJ MĘŻA AKTORKI JABŁCZYŃSKIEJ , PRAWNIKA STAREGO LOWELASA , CWANIAKA ,OD TEJ PORY BRZYDZĘ SIĘ LARĄ I JEJ POSTĘPOWANIEM