Huberta Urbańskiego większość z nas kojarzy przede wszystkim z roli prowadzącego teleturniej „Milionerzy”. Niemniej jednak dziennikarz w swojej karierze miał okazje być gospodarzem niejednego show. Zresztą o swoim zawodowym dorobku 55-latek opowiadał niedawno na kanale „Duży w Maluchu”. Podczas wywiadu gwiazdor został zapytany, czy sam siebie może określić jako milionera.

Prowadząc „Milionerów”, musi je zakrywać. Hubert Urbański ma na sobie kilka tatuaży

Hubert Urbański szczerze o swoich zarobkach

Hubert początkowo wahał się, ale ostatecznie przyznał, że jest milionerem. Dziennikarz wyjaśnił, że miał dużo szczęścia w życiu i że udało mu się zarobić duże pieniądze.

Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze – powiedział Urbański.

Gwiazdor dodał także, że stacja TVN, z którą jest obecnie związany, nie zabrania mu współprac z innymi firmami. W związku z tym prowadzący „Milionerów” może również korzystać z innych źródełek finansowych, w tym między innymi prowadzenia eventów. Jak zdradził, za jedną imprezę może zgarnąć nawet do 20 000 złotych. Za sezon milionerów z kolei otrzymuje około 250 000 złotych.

Zaskoczeni?

scena z: Hubert Urbański, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Hubert Urbański

scena z: Hubert Urbański, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

hubert-urbanski