Jak wyrazić sympatię dla wobec osoby, która zna cię jak nikt inny? Jesteśmy zdania, że uroczy, gustowny naszyjnik z wiele mówiącym wisiorkiem będzie najlepszym symbolem waszej przyjaźni. Które modele są naszym zdaniem warte uwagi? Oto nasze modne i stylowe typy!

 

W stylu boho

Klimaty szalonych lat 60. wciąż są bardzo silnym trendem w modzie ulicznej. Twoja przyjaciółka kocha styl boho? Wobec tego sprawa jest prosta. Ażurowy motyl z pewnością wpasuje się w jej styl!

Złoty naszyjnik, Briju, 449 zł / fot. materiały prasowe

Oryginalnie – motyw plastra miodu

Jeżeli twoja przyjaciółka lubi niebanalne dodatki, zdecydowanie możesz puścić wodze fantazji. Rozejrzyj się za nietypowymi kształtami – jednym z nich jest ten przypominający plaster miodu. W dodatku jest teraz bardzo modny!

Złoty naszyjnik, Briju, 399 zł / fot. materiały prasowe

Ponadczasowy znak nieskończoności

Bo co będzie lepszym symbolem waszej długotrwałej przyjaźni? Minimalistyczna złota celebrytka wpasuje się praktycznie we wszystkie stylizacje – zarówno codzienne, jak i na wielkie wyjścia.

Złoty naszyjnik, Briju, 599 zł / fot. materiały prasowe

Dziewczęco – serduszko!

Twoja przyjaciółka uwielbia motyw serca? Uniwersalny srebrny naszyjnik z pewnością sprawi jej radość i podkreśli łączące was siostrzane uczucie.

Srebrny naszyjnik, Briju, 169 zł / fot. materiały prasowe

 

Wszystkie zaprezentowane przez nas naszyjniki pochodzą z kolekcji marki Briju. Produkty tej polskiej marki możecie kupić w obniżonych cenach już teraz, dzięki naszej nowej aplikacji ShoppieGo. Wszystkie informacje na temat tego, jak dzięki niej polować na cenowe okazje, znajdziecie na www.shoppiego.com oraz w poniższym filmiku: