W 2010 roku plotki o problemach Ilony Felicjańskiej (45 l.) z alkoholem sięgnęły zenitu. Była modelka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Rok później Felicjańska publicznie przyznała się do choroby alkoholowej.

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Od tego czasu walka celebrytki z nałogiem toczy się na oczach mediów, które – jak się wydaje – tylko czekają na „wpadkę” Felicjańskiej. Ostatnio w serwisach pojawiły się zdjęcia Felicjańskiej pijącej wino. Plotki o powrocie do nałogu były kwestią czasu.

Tymczasem portal Plejada rozmawiał z byłą modelką o jej chorobie. Felicjańska przyznała, że mimo leczenia znów sięgnęła po alkohol.

Ilona Felicjańska odjęła sobie tą fryzurą 10 lat? (FOTO)

Jednak celebrytka nie chce chować głowy w piasek. Właśnie opuściła Polskę, by wrócić na terapię. Modelka przebywa na Sycylii.

Dostałam propozycję przyjazdu do tutejszego Ośrodka Terapii Uzależnień „Ranczo Salemi”, które prowadzi Polak, Paweł Durakiewicz. Chciałam zobaczyć, co dalej może się zdarzyć. Poczułam, że ten wyjazd jest bardzo ważny i może oznaczać dużo dobrego – zwierzyła się Plejadzie.

Felicjańska niedługo zaczyna 2-tygodniową terapię. Modelka chce też otworzyć własny ośrodek leczenia uzależnień:

To, że sięgnęłam po alkohol, nie zmienia faktu, że mam tę wiedzę i chcę się nią dzielić. Chcę stworzyć ośrodek współpracujący z tym, do którego właśnie przyjechałam – mówi portalowi.

Ilona Felicjańska kiedyś wyglądała tak:

Trzymamy kciuki za powodzenie terapii i realizację planów.