Ilona Felicjańska skomentowała na swoim Instagramie plotki na temat załamania nerwowego, które miała przejść celebrytka w związku z tym, że w internecie pojawiły się zdjęcia jej partnera, Paula Montany obściskującego się z młodą dziewczyną.

Ilona Felicjańska regularnie radzi się astrologa jak żyć

Felicjańska pisze:

Wszystko u mnie cudownie i wyjątkowo, mam nadzieje że u Was również.

Po czym rozwija wątek:

Moje załamanie to bzdura wyssana z palca. Są ludzie, którzy czekają na moje potknięcie lub upadek i rozpowszechniają plotki. To prawda, że trafiłam do szpitala, bo straciłam przytomność na dworcu i rozbiłam sobie głowę. To tyle. A jeśli chodzi o ślub, to rzeczywiście przekładamy ceremonię na sierpień ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Nigdy nie twierdziłam, że nasz związek jest łatwy, cały czas się docieramy. Najważniejsze jednak, że oboje jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych uczuć. Kochamy się i chcemy iść razem przez życie, to się nie zmienia. Życie wie najlepiej, co nam zaoferować, a moja kolejna książka będzie o relacjach w związku – mówi celebrytka.

Ilona Felicjańska odjęła sobie tą fryzurą 10 lat? (FOTO)

Nie wszystkich przekonuje tłumaczenie Ilony:

Ja bym tego fiu …… pogonila…… – pisze fanka.

Ale jak zdradza to nie szanuje …. więc po co taki facet ! – zwraca uwage inna.

Są i takie komentarze, w których fani popierają Ilonę:

Gratuluje bardzo dużej wyrozumiałości i swobody dla narzeczonego w kontaktach innymi kobietami !!! To prawdziwa miłość – pisze ktoś.

Prawdziwa czy nie, ślubu na razie nie będzie.

Wszystko u mnie cudownie i wyjątkowo, mam nadzieje że u Was również ❤️ „- Moje załamanie to bzdura wyssana z palca. Są ludzie, którzy czekają na moje potknięcie lub upadek i rozpowszechniają plotki. To prawda, że trafiłam do szpitala, bo straciłam przytomność na dworcu i rozbiłam sobie głowę. To tyle. A jeśli chodzi o ślub, to rzeczywiście przekładamy ceremonię na sierpień ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Nigdy nie twierdziłam, że nasz związek jest łatwy, cały czas się docieramy. Najważniejsze jednak, że oboje jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych uczuć. Kochamy się i chcemy iść razem przez życie, to się nie zmienia – powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy Felicjańska. (…) Życie wie najlepiej, co nam zaoferować, a moja kolejna książka będzie o relacjach w związku.” https://gwiazdy.wp.pl/przekladany-slub-kryzys-zalamanie-felicjanska-to-bzdura-6245303921973377a

Post udostępniony przez Ilona Felicjańska (@ilonafelicjanska)

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą