Wołodymyr Zełenski dziś nazywany jest bohaterem całej Europy. Z podziwem świat patrzy, jakiego Prezydenta ma Ukraina – nie zamierzał uciekać z kraju, czy chować się w bunkrze, a walczyć razem z narodem na ulicach Kijowa. Do historii przejdą jego słowa, kiedy USA zaproponowało mu ewakuacje z kraju, na co Zełenski odparł, że „potrzebuje amunicji, nie podwózki”. 

Świat zazdrości Ukrainie PREZYDENTA! Od kabareciarza do bohatera Europy

Wołodymyr Zełenski w szpilkach i lateksie

Jak już wspominaliśmy, Wołodymyr Zełenski karierę zaczynał jako aktor i komik. Kiedy wygrał wybory na Prezydenta Ukrainy w 2019 roku, świat śmiał się, że naród wybrał sobie „kabareciarza”. Teraz mówi się, że jest przykładem dla każdego przywódcy kraju.

Aż trudno sobie teraz wyobrazić, że ten mężczyzna, który codziennie przemawia do narodu ze łzami w oczach i stoi z karabinem w ręku mógł wcześniej wygłupiać się na scenie.

Zygmunt Chajzer przyjął do siebie rodzinę z Ukrainy: „Trochę CIASNO”

Teraz internauci odgrzebują stare filmy z udziałem Wołodymyra Zełenskiego. Okazuje się, że Prezydent Ukrainy w 2014 roku dla programu telewizyjnego zatańczył w klipie w spodniach lateksowych i szpilkach.  Była to parodia piosenki „Love” zespołu Kazaky.

I co najlepsze, świetnie mu wychodzi tańczenie na wysokich obcasach!

Te memy BEZLITOŚNIE jadą po PUTINIE!

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum