Wołodymyr Zełenski jest obecnie największym bohaterem Europy. Jego historia to idealny scenariusz na film – karierę zaczynał jako aktor i komik, a kiedy wygrał wybory na Prezydenta Ukrainy w 2019 roku, świat śmiał się, że naród wybrał sobie „kabareciarza”. Teraz mówi się, że jest przykładem dla każdego przywódcy kraju.

Wołodymyr Zełenski na okładce włoskiego Vanity Fair!

Wołodymyr Zełenski w młodości

O Wołodymyrze Zełenskim mówi cały świat. Hołd dla jego bohaterskiego czynu oddał nawet włoski magazyn Vanity Fair. Na marcowej okładce miała być Penélope Cruz, a w ostatniej chwili zmienili na Prezydenta Ukrainy.

Internauci odkopują stare filmy Wołodymyra Zełenskiego. Tańczył w szpilkach i lateksie

Teraz internauci chętnie odkopują archiwalne zdjęcia i nagrania Zełenskiego. Ostatnio pokazywaliśmy, jak Prezydent zatańczył w spodniach lateksowych i szpilkach: w 2014 roku przygotował z kolegami parodię piosenki „Love” zespołu Kazaky.

Tym razem na profilu instagramowym @Sentymenty_oficjalnie pojawiło się bardzo stare zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego, prawdopodobnie z czasów szkolnych. Internauci od razu zauważyli niesamowite podobieństwo do Damiano Davida z zespołu Maneskin. 

Wołodymyr Maneskin

Ej faktycznie Wołodymyr Damiano

Jemu wybaczyłabym nawet ananasa na pizzy

Nieważne który rok nadal jest taki sam hot

Ale hotówa cały cza

Kijów 90210

Tak wygląda młody facet ,któremu urosną gigantyczne jaja

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum