Qczaj czyli Daniel Józef Kuczaj to pochodzący z Podhala trener fitness, którego internauci pokochali za dystans i poczucie humoru. W 2019 roku wraz z Pauliną Biernat wystąpił w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”, od czasu do czasu pojawia się również w programach śniadaniowych jako ekspert w kwestiach dietetycznych i sportowych. Celebryta nie kryje się też ze swoją orientacją oraz marzeniem o posiadaniu dziecka:

Niestety będąc gejem nie mogę w tym kraju mieć dziecka. Chciałbym dać jakiemuś dzieciaczkowi lepszy start w życie, jakiego sam nie miałem, miłość której będąc dzieckiem od ojca nie zaznałem, ale w naszym kraju jakoś bardziej się woli gdy dziecko obumiera w domu dziecka z braku miłości czy wychowuje się w patologii np. bite przez rodziców… w naszym kraju najważniejsze jest przysłowie „chłopak i dziewczyna to normalna rodzina” – przyznał pod postem Anny Lewandowskiej.

Qczaj trafił do szpitala?! Pożałował swoich decyzji życiowych! „Kiedy ja wreszcie zrozumiem…”

Internautki zarzucają Qczajowi skłonności pedofilskie. Ostra odpowiedź trenera

Jak można się spodziewać, jego orientacja seksualna oraz chęć posiadania dziecka nie zawsze spotyka się z pozytywnym odzewem w Polsce, a trener co rusz musi się mierzyć z krzywdzącymi i obraźliwymi komentarzami. Tym razem jednak miarka się przebrała, gdy jedna z internautek między słowami zarzuciła mu… skłonności pedofilskie.

W instagramowym InstaStory, Qczaj opublikował wymianę zdań w komentarzach między dwiema internautkami, które skomentowały jego nagranie z komunii siostrzenicy:

Co on się tak przy tych dzieciach kręci… – napisała jedna z nich, a druga odpowiedziała: Też tak pomyślałam, coś w tym musi być… skoro…. – po czym zakończyła wpis serią emotikonek.

Rozwścieczony komentarzami Qczaj zdecydował się odpowiedzieć, publikując serię nagrań z dziećmi swojego rodzeństwa i odpisując:

Jakim trzeba być… (wstaw co chcesz) i co trzeba mieć w tych pustych łbach żeby coś takiego napisać!!! Mam wywalone na hejt, jednak jest coś, co sprawia, że nienawidzę, że coś się we mnie gotuje! To porównywanie mojej orientacji do dewiacji jaką jest pedofilia. Moje traumatyczne przeżycia z tym związane sprawiają, że chce mi się krzyczeć!!!! Nienawidzę cię babo za te słowa!!!

Słowa internautki zabolały go do żywego, ponieważ trzy lata temu, Qczaj opublikował poruszający post w mediach społecznościowych, w których wyznał, że w wieku 7 lat był ofiarą pedofila i doświadczył okrutnej przemocy seksualnej:

Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to, czego nie zmyję do końca życia. Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila, który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła.

Qczaj o związku z Tomkiem, ślub i adpocji dziecka: „Mógłby dać dziecku inny start”

IG: qczaj

IG: qczaj

pasekkozak

Qczaj debiutuje ze swoim partnerem TANCERZEM na ściance (ZDJĘCIA)

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Qczaj

Qczaj, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Qczaj

Qczaj, fot. Kurnikowski/AKPA