Qczaj czyli Daniel Józef Kuczaj od 2022 roku był w szczęśliwym związku z tancerzem Tomaszem Nakielskim ze Świdnika. Para 23 kwietnia 2023 roku świętowała swoją pierwszą rocznicę związku. I choć przez długi czas w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć i filmów, a obaj panowie pojawiali się razem na celebryckich eventach, niespodziewanie wszystko ustało.

Brak kolejnych zdjęć, filmów i aktywności wśród zakochanych par show-biznesu zazwyczaj zwiastuje kłopoty, dlatego fani przeczuwali, że coś jest na rzeczy i obawiali się, czy związek trenera nie przechodzi kryzysu. Niepokój wzmógł się jeszcze bardziej, gdy tajemnicze źródło miało donieść Pudelkowi, że mężczyźni się rozstali:

Między mężczyznami w ostatnim czasie nie działo się najlepiej i ponoć zdecydowali się rozstać. Potwierdzać ma to m.in. fakt, że aktywny dotychczas w social mediach duet od paru miesięcy nie uraczył obserwatorów żadną wspólną publikacją. Podczas gdy Daniel ostatni raz wrzucił nagranie z partnerem na początku sierpnia, Tomek cokolwiek ze wzmianką o trenerze dodał pod koniec października. Nie oznaczył jednak wtedy Kuczaja, a jedynie konto jego linii treningowych – mogliśmy przeczytać na portalu.

Qczaj rozstał się ze swoim partnerem?! Przedstawiono niepokojące dowody

Qczaj odpowiada na plotki o jego rozstaniu z partnerem

Sam Qczaj natychmiast został zbombardowany wiadomościami i poproszony o potwierdzenie lub zdementowanie krążących plotek. Ostatecznie zdecydował się udzielić krótkiego komentarza Plejadzie, w którym przyznał, że obecnie przechodzi ciężki okres w życiu i jest w złej kondycji psychicznej:

Wszyscy do mnie piszą. Nie chcę na razie nic potwierdzać ani zaprzeczać. To jest ostatnie, co jest mi potrzebne przy moim złym stanie psychicznym.

Qczaj wspomina swój coming out: „Mnie ojciec WYDZIEDZICZYŁ”

pasekkozak

Partner Qczaja trafił do szpitala!

scena z: Qczaj, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , Konferencja kampanii „Diagnostyka Jajnika” z udziałem Magdy Gessler, fot. Gałązka/AKPA